Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 13 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow świrus w koronie - strona polityczna i duchowa arrow We Francji przeniesiono terminy wszystkich operacji oprócz... aborcji
Wednesday 03 June 2020 03:28:36.29.
W Y S Z U K I W A R K A
We Francji przeniesiono terminy wszystkich operacji oprócz... aborcji Drukuj Email
Wpisał: lewica i środowisko LGBT we Francji   
24.03.2020.

We Francji przeniesiono terminy wszystkich operacji oprócz… aborcji

https://medianarodowe.com/we-francji-przeniesiono-terminy-wszystkich-operacji-oprocz-aborcji/Tego się można było spodziewać. We Francji lewica i środowisko LGBT nie przestają mordować niewinne dzieci – nawet jeśli wszystkie planowe zabiegi zostały odwołane.

Sytuacja we Francji jest coraz gorsza. Zarażonych jest już ponad 16 tysięcy osób, a zmarło prawie 700. Pojawiły się też informacje, że zarazili się również członkowie komisji wyborczych, które przeprowadzały wspomniane wybory samorządowe.

Na pandemię koronawirusa przygotowują się też francuskie szpitale. O sprawie informuje Adam Gwiazda: „We francuskich szpitalach gigantyczna mobilizacja w związku z koronawirusem. Zwolniono łóżka, przełożono terminy wszystkich operacji poza najbardziej pilnymi etc. Ale oczywiście aborcje są wykonywane jak w normalnym czasie”.

Rząd francuski chciał uspokoić i poinformować o dalszym dostępie kobiet do antykoncepcji i dobrowolnym przerywaniu ciąży pomimo zakłóceń spowodowanych epidemią koronawirusa” – podkreślają media. Okazuje się, że aborcje są traktowane przez szpital jako… pilne interwencje.

Minister zdrowia podkreśla, że „w czasie pandemii koronawirusa dysponowanie kobiet ich ciałami nie jest zakwestionowane”. I jak zaznacza szpitale ws. aborcji mają zapewnić ich ciągłość.

Zmieniony ( 24.03.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.