Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 11 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Izrael 19+ arrow Ambasador Izraela wzywa swoich do szybkiego opuszczania Polski
Saturday 30 May 2020 05:46:42.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Ambasador Izraela wzywa swoich do szybkiego opuszczania Polski Drukuj Email
Wpisał: ambasador Izraela Alexander Ben-Zvi   
25.03.2020.

Ambasador Izraela wzywa swoich do szybkiego opuszczania Polski

Co szykuje nam Rząd?

https://www.odkrywamyzakryte.com/ambasador-izraela-wzywa-do-opuszczania-polski/

W związku z koronawirusem COVID-19 od pierwszych tygodni marca w Polsce obowiązuje kwarantanna. Na razie ma ona charakter „społeczny” i nakłania do pozostawania w domu, unikania skupisk ludzi oraz nietraktowania tego czasu jako wakacje. Tymczasem ambasador Izraela w Polsce wystosował apel do wszystkich obywateli swojego kraju, by jak najszybciej opuszczali nasze państwo. Dlaczego? Czy przewiduje w Polsce mocne ograniczenie wolności?Najpierw kwarantanna, później pandemia… za chwilę mogą pojawić się kolejne ograniczenia.

I chyba coś jest na rzeczy, bo nie bez przyczyny 21 marca 2020 r. ambasador Izraela w Polsce, Alexander Ben-Zvi, opublikował na Twitterze nagranie, w którym wzywa wszystkich obywateli Izraela do jak najszybszego znalezienia lotu i opuszczenia Polski, póki to możliwe, z uwagi na to, że wkrótce może zostać wprowadzona pełna kwarantanna.

Czyżby ambasador Izraela wiedział coś więcej, a rząd w Polsce planował dla nas  „niespodziankę”?

Zmieniony ( 25.03.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.