Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 150 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow USA, Ameryki 18+ arrow Szaleństwo i podłość w czasach zarazy. Demokraci blokują...
Sunday 29 March 2020 17:53:42.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
 
W Y S Z U K I W A R K A
Szaleństwo i podłość w czasach zarazy. Demokraci blokują... Drukuj Email
Wpisał: Nancy Pelosi na czele   
25.03.2020.

 

 

Szaleństwo i podłość w czasach zarazy. Demokraci blokują w Kongresie ustawy antywirusowe. Chcą wprowadzić do nich lewacką ideologię [WIDEO]

https://nczas.com/2020/03/24/szalenstwo-i-podlosc-w-czasach-zarazy-demokraci-blokuja-w-kongresie-ustawy-antywirusowe-chca-wprowadzic-do-nich-lewacka-ideologie-wideo/


W amerykańskim Kongresie zablokowane są ustawy antywirusowe przedstawione przez administrację prezydenta Trumpa. Demokraci nie chcą się na nie zgodzić póki nie zostaną uwzględnione ich lewackie propozycje.

=================

      Kolejne obrady w Izbie Reprezentantów nad przepisami na czas epidemii i kryzysu ekonomicznego zostały storpedowane przez Demokratów. Administracja prezydenta Donalda Trumpa przewiduje m.in przekazanie 2 bilionów dolarów na walkę z gospodarczymi skutkami kryzysu. Pieniądze mają trafić bezpośrednio do Amerykanów, ale też firm. Otworzone mają być nadzwyczajne linie kredytowe i gwarancyjne.

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że wszystko jest uzgodnione i kolejne głosowania nad przepisami są formalnością. Tymczasem wszystko zablokowała partyjna wierchuszka Demokratów ze spiker [-ką] Izby Reprezentantów Nancy Pelosi na czele. W ostatniej chwili zażądali oni wprowadzenia tak dużej liczby absurdalnych poprawek, że cały projekt dotyczący walki z epidemia i kryzysem gospodarczym zmienił się w projekt skrajnie ideologiczny. Wiele ich propozycji nie ma nic wspólnego z walką z pandemią i załamaniem gospodarczym. Przedstawiono je w dokumencie liczącym sobie 1400 stron.

Oto niektóre z żądań demokratów. Nawet w normalnych czasach byłyby żałośnie głupie i absurdalne.

  • Każda firma, która otrzyma pomoc federalna będzie musiała powołać na okres 5 lat „oficera politycznego” ds. równości i różnorodności.

  • Firmy będą musiały rządowi przedstawiać raporty jak w nich prowadzona jest polityka równości i różnorodności. Zawierać mają one m.in dane dotyczące płci i pochodzenia etnicznego zatrudnianych, a także to ile pieniędzy przeznaczono na inicjatywy równościowe.

  • Projekt administracji Trumpa przewiduje przekazanie 300 milionów dolarów na powołanie zespołu ekspertów, którzy będą zarządzać walką z koronawirusem i konsekwencjami gospodarczymi. Demokraci zażądali, by ekspertów powoływano z uwzględnieniem parytetów płciowych, rasowych i etnicznych.

  • Firmy lotnicze, w tym linie które otrzymają pomoc federalną musza zobowiązać się do obniżenia w ciągu 5 lat emisji spalin przez samoloty.

  • Demokraci chcą by specjalną ochrona objąć pracowników zagranicznych. Automatycznie miałaby być im przedłużona wiza pracownicza, co oznacza, że w obliczu wielkich zwolnień i nadciągającego bezrobocia cudzoziemcy będą konkurowali o pracę z Amerykanami.

  • Demokraci domagają się specjalnych ulg podatkowych na produkcję paneli słonecznych i wiatraków prądotwórczych

  • W zarządach i radach wielkich firm miałyby być przymusowe zaprowadzone parytety

Zmieniony ( 25.03.2020. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.