Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 71 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow świrus w koronie - strona polityczna i duchowa arrow Dania uchwaliła drakońską ustawę zmuszającą obywateli do szczepień na koronawirusa.
Saturday 05 December 2020 12:55:22.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dania uchwaliła drakońską ustawę zmuszającą obywateli do szczepień na koronawirusa. Drukuj Email
Wpisał: Dania   
26.03.2020.

 

 

Dania uchwaliła drakońską ustawę zmuszającą obywateli

do szczepień na koronawirusa.W Danii obecnie zarejestrowano 875 przypadków koronawirusa i odnotowano 2 zgony. [zapewne starców chorych na 5 innych dolegliwości md]


Paul Joseph Watson, Infowars.com USA 2020-03-16

http://www.prisonplanet.pl/polityka/dania_uchwalila,p1037898560Dania uchwaliła stan wyjątkowy, w którym rząd może zmuszać ludzi do przyjęcia szczepionki przeciw koronawirusowi. Prawo nadzwyczajne daje władzom szerokie uprawnienia do walki z pandemią COVID-19 i pozostanie w mocy do marca 2021 r.

Obywatele, którzy odmówią poddania się badaniu na koronawirusa zostaną ukarani grzywną i potencjalnym czasem więzienia, a także nie będą mogli wchodzić do sklepów, sklepów spożywczych, instytucji publicznych oraz szpitali, i jednocześnie nie będą mogli korzystać z transportu publicznego.

Oprócz egzekwowania środków kwarantanny, prawo również zezwala władzom na zmuszanie ludzi do szczepienia, mimo że obecnie nie ma szczepionek przeciw wirusowi”, informuje gazeta Local.

Profesor prawa Uniwersytetu Kopenhaskiego, Jens Elo Rytter, powiedział, że nowe środki są „z pewnością najbardziej ekstremalne od czasu drugiej wojny światowej”.
Wstępny projekt ustawy był jeszcze bardziej drakoński i pozwalał policji wejść bez nakazu do prywatnych domów, gdyby istniało podejrzenie zakażenia koronawirusem. Jednak środek ten został wycofany po sprzeciwie innych partii w parlamencie.


Link do oryginalnego artykułu: LINK

==================

mail:

To już jest szczepionka?

Odp.: Dziecko drogie, ty czytaj [ze zrozumieniem]: NIE, ale  pozostanie w mocy do marca 2021 r., czli rok. Potem się przedłuży...

Zmieniony ( 26.03.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.