Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 56 gości
S T A R T arrow Podśmiewajki (zanęta...) arrow podśmie.. wajki arrow MAK Donald z KomuRuskim...
Wednesday 12 August 2020 09:12:58.30.
W Y S Z U K I W A R K A
MAK Donald z KomuRuskim... Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
14.12.2010.
MAK Donald z KomuRuskim i Arabem naradzają się „cóż to jest prawda". Doradza im Agent "Wolski"[10 - 13 grudnia – tak mówi LUD]„Rząd polski zdał egzamin – z języka rosyjskiego”. 

A finanse: ”Polska na kursie i na ścieżce”

[zebrałem z paru tygodni... md] 

=================

  NIEWIARYGODNE ! Człowiek, którego naiwni - wierząc jego obietnicom - wybrali na POLITYKA i został przez to premierem, ma teraz bilbordy, gdzie przedstawiono go jak plastikowego "zbójnika"  z reklamy piwa. Mówi: "nie zajmujmy się polityką, budujmy mosty". 1) To za co mu płacimy, jeśli nie zajmuje się "polityką"? 2) czy zaryzykowałbyś przejście po kładce, którą by ten typ zaprojektował? To mu zapewne wrogowie rozklejają... (czarny pijar?)=============TU154SKw polskojęzycznych mediach funkcjonuje „zapis” na określenia „zamach na prezydenta”, „zbrodnia”, „atak terrorystyczny”, „przestępstwo”, „sabotaż”, „eksplozja na pokładzie” itp., ale nawet na tak zgoła niewinne, jak „awaria” czy „blokada sterów” etc. ============Strach władzuchny przed Krzyżem Smoleńskim: Kamień ze ściany zawoła, a belka budowy mu zawtóruje: "BIADA TEMU, CO MIASTO NA KRWI PRZELANEJ BUDUJE A GRÓD UMACNIA NIEPRAWOŚCIĄ!"   Habakuk, 2, 11-12=============- Bardzo cieszę się, że Schetyna zostanie marszałkiem Sejmu, bo jestem przekonany, że będzie dobry - oznajmił Mirosław Drzewiecki. Cieszą się Miro, Zbychu, „Generał”, Beatka, inni. Jaka szkoda, że Baranina nie dożył...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.