Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 11 gości
S T A R T arrow SKARBONKA...CZYTAJCIEŻ
Wednesday 18 October 2017 02:06:20.24.
migawki
18go, środa: Opole – Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy jak w każdą trzecią środę miesiąca. Zaczyna się Mszą Świętą o 18-tej w intencji Ojczyzny w kościele Matki Bożej Bolesnej i św. Wojciecha. Marsz wiedzie wokół Uniwersytetu Opolskiego, do Ratusza i na pl. Wolności, kończy się przy katedrze pod figurą bł. Ks. Popiełuszki.

 
W Y S Z U K I W A R K A
S K A R B O N K A >>> TU KLIKNIJ Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
15.12.2010.

Prima Aprilis 2017:

O stanie , duchowym i materialnym mej Strony : Właśnie mija dziesięć lat tego portalu. Powstał na Prima Aprilis 2007 r. , jak napisałem pod: U mnie  zmieniło się [prawie] wszystko, by u Was nic się nie zmieniło. Ostatnio musiałem trochę się zadłużyć, by usunąć ciągłe, męczące walki z robalami i trojanami. Otwieracie już milion trzysta tys. artykułów w miesiąc. To miło. Dla spłacenia długu wziąłem pracę po 15 zł/godz. Ponieważ jest ciężka, rąbię drewno po 2-3 godzin dziennie, potem muszę porównywalny czas pospać. Daje to więc [25 dni] ok. tysiąca zł. na miesiąc. Świetnie! [Oczywiście to boczki, rodzinę wyżywiam z innych źródeł]. Podaję te wyliczenia dla osób, które zarabiają 10 czy N razy więcej. P { margin-bottom: 0.21cm; }

Porównanie dla Polonusów –: „Zarabiam” w dzień po 8 euro czy $.. Dla litościwych: Lekarz mi nakazał ostrą gimnastykę -A pozatem po ew. rozpadzie Gazownictwa lub w czasie Wielkiej Zimy – dom będzie ciepły. [wszystkim polecam].

Chcecie mieć jeszcze jakiś czas tę stronę?

=========================

Dojechaliśmy do stycznia 2017.

Cieniuuuuutko...

 

Szybko rośnie ilość czytelników. Zafundowałem własny serwer. Wynikiem jest szybszy i łatwiejszy dostęp - też dla większej ilości czytelników.

Duże kłopoty -też z pieniędzmi. Tych, którzy myśleli o wpłaceniu, proszę teraz o przejście do czynu: SKARBONKA czeka [n-ry kont pod spodem].


A czasy są  - ciekawe...

========================

 Serdecznie dziękuję zawsze wiernym - EP z Łomianek, JB CHOCEŃ  i BKD Chrzanów 

To BARDZO pomaga

– Innym pamiętającym [szczeg. AD,  MF, MKo, ks. EM, LR] też bardzo dziękuję!

Gdyby ktoś chciał potwierdzenia – proszę przez mail’a. Też - gdyby ktoś z wujków z Hameryki (lub tp.) se przypomniał i wpłacił przez Paypal- proszę o mail’a, bo tam nie mam (niestety) powodu, by sprawdzać.

==========================

 Za pamięć  - dzięki.

  =================

UWAGA POLONUSY: Można drogą elektroniczną, bez kłopotów z konwersją na zł:(ale biorą jeszcze ok. 5% w złotych)

{ [ (link do PAY PAL ) ] }

 

Poniższy sposób wpłaty jest korzystniejszy niż paypal. Od kwoty 100,00€ = 437,41 , bank pobrał 12,40 zł.
 

=====================================

TU SKARBONKA zwykła: 

PKO BP, nr. 45 1020 1127 0000 1202 0189 2439

proszę zawiadamiać, jeśli "nie wchodzi". 

Zmieniony ( 05.04.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.