Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 96 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W POLSCE III arrow po raz pierwszy premierowi udało się dotrzymać obietnicy
Friday 03 April 2020 11:09:53.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
po raz pierwszy premierowi udało się dotrzymać obietnicy Drukuj Email
Wpisał: 2-AM   
16.12.2010.

po raz pierwszy premierowi udało się dotrzymać obietnicy

2-AM, 15 grudnia, 2010 http://www.niepoprawni.pl/blog/713/5-zl-tylko-nie-placz-prosze

Obiecał przecież że benzyna będzie po 5 zł i już prawie jest - dziś widziałem po 4,99 za 95 octan na "Łojlenie" (5,19zł E98). Do tej pory "pompiarze" mieli stracha wywiesić 5 zł /litr.
Jeden telefon z kancelarii Donia i prezes Krawiec staje na baczność i przeprasza że opacznie zrozumiał deklaracje premiera. Dotychczas najwięcej widziałem 4,99 ale za E98 gdy E95 podchodziła po max. 4.87 (duże miasto).

Co prawda o ile pamiętam premier mówił coś mniej więcej takiego: "Gdy będzie rządził PiS to benzyna będzie po 5 złotych, a euro po 6". Widać ten PiS ciągle miesza od 5 lat i takie są tego skutki.
Niepokojące jest to że po raz pierwszy sprawdziły się przepowiednie naszego premiera przynajmniej jeśli chodzi o benzynę. Warto pamiętać że obiecał nam "drugą Irlandię" oraz inne podobne "cuda". Biorąc poprawkę na to że zapowiadane "cuda" zaczynają mu wreszcie wychodzić warto zgromadzić jakieś większe zapasy żywności o materiałach pędnych nie wspominając.

Wygląda na to że to nie koniec podwyżek bo od nowego roku rośnie akcyza na paliwo (znika ulgowa stawka akcyzy na osławione biokomponenty co to nam kazali przymusowo lać do baku by dobrze zrobić plantatorom rzepaku z PSLu)

Ponieważ zasadniczo samochody dostawcze nie chcą jeździć wyłącznie na obietnicach to wspomniana podwyżka spowoduje podniesienie cen wszystkich towarów transportowanych do sklepów i to jeszcze przed podwyżką VAT.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.