Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 117 gości
S T A R T arrow Kościół arrow ABC arrow rozluźnienie w kościołach przychodzi dzień po Niedzieli Miłosierdzia? Idźmy dziś na Msze!!
Tuesday 01 December 2020 12:41:32.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
rozluźnienie w kościołach przychodzi dzień po Niedzieli Miłosierdzia? Idźmy dziś na Msze!! Drukuj Email
Wpisał: ...do siostry Faustyny Kowalskiej   
19.04.2020.

 

 

...rozluźnienie w kościołach przychodzi dzień po Niedzieli Miłosierdzia?

Przypadek?

Idźmy dziś na Msze!!

19.04.2020 https://prawy.pl/107945-dlaczego-rozluznienie-w-kosciolach-przychodzi-dzien-po-niedzieli-milosierdzia-przypadek/


19 kwietnia przypada w Kościele katolickim święto Miłosierdzia Bożego. Zostało ono ustanowione na skutek żądania Pana Jezusa skierowane do siostry Faustyny Kowalskiej. Pan Jezus obiecywał w tym dniu wielkie łaski dla tych, którzy przyjmą Komunię świętą.

Czy naprawdę coś [epidemiologicznie md] by zmieniło, gdyby poluzowanie obostrzeń w kościołach weszło w życie dzień wcześniej?

W poniedziałek dopiero zmieniają się zasady gromadzenia wiernych w kościołach. Zamiast ograniczenia do 5 osób, 1 wierny będzie mógł przypadać na 15 metrów kwadratowych. Ograniczenie absurdalne jak poprzednie i znacznie surowsze niż te dotyczące choćby autobusów, ale w przypadku dużych kościołów do środka wejdzie ok. 100 osób.

Pan Jezus obiecał, że ten kto tego dnia spełni warunki otrzymania odpustu zupełnego - bycie w stanie łaski, przystąpienie do Komunii św., modlitwa w intencji papieża - otrzyma całkowite odpuszczenie win i kar - jest to łaska porównywalna tylko z tą, którą otrzymujemy na chrzcie świętym. Zbawiciel zapowiedział też, że grzesznicy tym dniu mogą wyprosić dla siebie wszystko, czego potrzebują, o ile to jest zgodne z wolą Bożą.

Minister zdrowia Łukasz Szumowski deklaruje, że jest katolikiem, więc musi to wiedzieć. Dlaczego więc pozbawił miliony katolików tak wielkich łask? Jeden dzień nic nie zmienia w kwestii bezpieczeństwa kraju. Szkoda też, że skoro on o tym "zapomniał", to nie upomnieli się o to biskupi.

Ta decyzja rodzi wrażenie, że ktoś naprawdę chciał duchowo uderzyć w Kościół i to z wielką mocą. [Tak członek Zakonu Maltańskiego , minister, jak i biskupi, np. Czaja i Polak… MD]

Zmieniony ( 19.04.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.