Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 144 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow pieniądz - narzędzie rabunku 20+ arrow Min. Kościński zaprzecza. Bardzo nerwowo.
Wednesday 20 January 2021 18:10:33.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Min. Kościński zaprzecza. Bardzo nerwowo. Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
24.04.2020.

Min. Kościński zaprzecza. Bardzo nerwowo.https://moneyv.wp.pl/gospodarka/rzad-zadluza-sie-po-cichu-minister-wyjasnia-6502941233367169v.html

Min. Kościński . Żydłaczy7? Czy trochę podpity??

[fonia i wizja - w oryginale MD]

====================

por.:  Chcesz być milionerem? To nic trudnego. Wystarczy zaufać władzy.

=================================

Panie ministrze, muszę spytać o informację agencji Bloomberga, który informuje, że zadłużamy się - że się tak wyrażę - po cichu. Bez oficjalnej informacji. Mianowicie oni bazując na danych z Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych, sugerują, że pożyczono już ponad 70 miliardów złotych, o których Ministerstwo Finansów nie poinformowało. Że takie środki na rynku pozyskało. Pan potwierdza tę informację?

Nie, nie potwierdzam. To był błąd agencji PAP, który wysłał swoje depesze, błędne informacje. To są techniczne obligacje, które nie wchodzą do budżetu państwa. To było skorygowane - Bloomberg chyba nie załapał tego.

Sugerowano, że to jest pewien mechanizm, który ma właśnie ukrywać ten dług, żebyście mogli zapożyczać się po cichu. Związane z tym, że te pieniądze niejako by przechwytywały częściowo Bank Gospodarstwa Krajowego.

Pan zaprzecza tym informacjom i sugeruje, że to były tylko i wyłącznie operacje techniczne, tak?

Absolutnie. To jest część właśnie takich obligacji do skonsolidowania finansów publicznych.

Zmieniony ( 24.04.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.