Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 150 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow pieniądz - narzędzie rabunku 20+ arrow Dług wystrzelił w kosmos, ale nikt nie pisnął nawet. Rząd prowadzi tajne operacje z BGK i NBP
Wednesday 20 January 2021 17:01:54.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dług wystrzelił w kosmos, ale nikt nie pisnął nawet. Rząd prowadzi tajne operacje z BGK i NBP Drukuj Email
Wpisał: Arek Braumberger   
25.04.2020.

 

 

Dług wystrzelił w kosmos, ale nikt nie pisnął nawet.

Rząd prowadzi tajne operacje z BGK i NBP


Arek Braumberger 23.04.2020 https://spidersweb.pl/bizblog/tajna-emisja-obligacji-mf-nbp-bgk/?fbclid=IwAR3A2iTtf3zSCa_DXtR4Ph1MVaIhnxI1ertu21JYhv43fPvPbbf42tfbtMo


78 mld zł, aż 3 proc. polskiego PKB, to dług, jaki polski rząd zaciągnął w ciągu zaledwie dwóch tygodni. W tym tempie III RP jeszcze się nie zadłużała. Smaczku całej sprawie dodaje zachowanie resortu finansów, który do tej pory nie poinformował o operacjach, które do tego doprowadziły.

Z rejestrów Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych wynika, że w kwietniu wyemitowane zostały trzy serie obligacji Skarbu Państwa na 31,7 mld zł. Z jakiegoś powodu Ministerstwo Finansów nie poinformowało o tym. Podało tylko, że przeprowadziło jedną emisję 2 kwietnia.

Skarbówkę wyręczył amerykański Bloomberg i Polska Agencja Prasowa. Powołując się na dane KDPW, wykazali, że przeprowadzone zostały trzy inne emisje:

  • DS1029 na 16,7 mld,

  • DS0725 – na 10 mld,

  • WS0428 na 5 mld zł.

Zmieniony ( 25.04.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.