Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 98 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W żydowskim kotle para wciąż buzuje arrow Należąca do Agory spółka Foodio Concept, właściciel sieci gastronom. Papa Diego i Van Dog, padła.
Saturday 31 October 2020 12:07:16.30.
migawki
 

Biedne dziewczynki z Hitlerjugend! Tak je wychowała szkoła i kremówkowy katecheta: Zabij człowieka, póki nie może się bronić.

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Należąca do Agory spółka Foodio Concept, właściciel sieci gastronom. Papa Diego i Van Dog, padła. Drukuj Email
Wpisał: Agora   
30.04.2020.

Należąca do Agory spółka Foodio Concept, właściciel sieci gastronomicznych Papa Diego i Van Dog, padła.

[dzieci mówią: „pogrzebowy, czapki z głowy”. md]

https://www.magnapolonia.org/nalezaca-do-agory-spolka-foodio-concept-wlasciciel-sieci-gastronomicznych-papa-diego-i-van-dog-oglosila-upadlosc/


Należąca do Agory spółka Foodio Concept, właściciel sieci gastronomicznych Papa Diego i Van Dog, ogłosiła upadłość. Spółka ma zostać sprzedana. Agora zdecydowała też o sprzedaży serwisu ogłoszeniowego Domiporta.

– Zarząd spółki Agora […] informuje o podjęciu w dniu dzisiejszym przez zarząd spółki pośrednio zależnej od Agory- Foodio Concepts Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi wchodzącej w skład grupy Helios – uchwały o złożeniu wniosku o ogłoszenie upadłości – czytamy w komunikacie.

Foodio Concepts od kilku lat rozwijała dwie sieci restauracji: Papa Diego z kuchnią meksykańską i Van Dog z hot dogami. Lokale obu sieci, znajdujące się prawie wyłącznie w centrach handlowych, pozostają zamknięte po wprowadzeniu w połowie marca ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa i nie prowadzą nawet sprzedaży na wynos.

Zmieniony ( 30.04.2020. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.