Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 116 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W żydowskim kotle para wciąż buzuje arrow Należąca do Agory spółka Foodio Concept, właściciel sieci gastronom. Papa Diego i Van Dog, padła.
Monday 01 March 2021 14:43:18.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę. Powinna pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej... [było 2 014 tys..]

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Należąca do Agory spółka Foodio Concept, właściciel sieci gastronom. Papa Diego i Van Dog, padła. Drukuj Email
Wpisał: Agora   
30.04.2020.

Należąca do Agory spółka Foodio Concept, właściciel sieci gastronomicznych Papa Diego i Van Dog, padła.

[dzieci mówią: „pogrzebowy, czapki z głowy”. md]

https://www.magnapolonia.org/nalezaca-do-agory-spolka-foodio-concept-wlasciciel-sieci-gastronomicznych-papa-diego-i-van-dog-oglosila-upadlosc/


Należąca do Agory spółka Foodio Concept, właściciel sieci gastronomicznych Papa Diego i Van Dog, ogłosiła upadłość. Spółka ma zostać sprzedana. Agora zdecydowała też o sprzedaży serwisu ogłoszeniowego Domiporta.

– Zarząd spółki Agora […] informuje o podjęciu w dniu dzisiejszym przez zarząd spółki pośrednio zależnej od Agory- Foodio Concepts Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi wchodzącej w skład grupy Helios – uchwały o złożeniu wniosku o ogłoszenie upadłości – czytamy w komunikacie.

Foodio Concepts od kilku lat rozwijała dwie sieci restauracji: Papa Diego z kuchnią meksykańską i Van Dog z hot dogami. Lokale obu sieci, znajdujące się prawie wyłącznie w centrach handlowych, pozostają zamknięte po wprowadzeniu w połowie marca ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa i nie prowadzą nawet sprzedaży na wynos.

Zmieniony ( 30.04.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.