Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 34 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Ruch OPORU przeciw zniewoleniu arrow To, czego nie mówią media. Skończyć dotacje dla zbrodniczego WHO
Monday 01 June 2020 00:46:08.29.
W Y S Z U K I W A R K A
To, czego nie mówią media. Skończyć dotacje dla zbrodniczego WHO Drukuj Email
Wpisał: Paweł Woliński, CitizenGO   
19.05.2020.

 

 

To, czego nie mówią media.

Skończyć dotacje dla zbrodniczego WHO


"Paweł Woliński, CitizenGO" <petycje@citizengo.org>


Media w wielu krajach świata są pełne obrazów, jak politycy i dziennikarze starają się podważyć decyzję Prezydenta USA Donalda Trumpa o tym, by zakończyć finansowanie Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Jednak nie mówią o tym czym naprawdę jest WHO.

Kiedy WHO otrzymuje wsparcie od Polski z pieniędzy publicznych są one przeznaczane na:

  • Promowanie tzw. wytycznych edukacji seksualnej, której standardem jest uczenie o “masturbacji” dzieci w wieku od 0 do 4 lat. 

  • Promocję aborcji jako prawa człowieka

  • Lobbowanie za legalizacją aborcji w kolejnych krajach na całym świecie

  • Współpracę z  Planned Parenthood i innymi członkami aborcyjnego lobby

  • Wspieranie legalizacji prostytucji

  • Zmuszanie lekarzy do przeprowadzania operacji zmiany płci u dzieci.

Budżet WHO finansowany jest w 15%  z pieniędzy publicznych USA. Prezydent Trump jest obecnie pod silną presją, by wycofał się ze swojej decyzji.

Dlatego potrzebujemy Państwa pomocy, by zwrócić się do władz polskich i liderów szczytu G20. Proszę podpisać naszą petycję, żądając zaprzestania finansowania Światowej Organizacji Zdrowia ze środków publicznych.

SKOŃCZMY Z FINANSOWANIEM WHO! 

Bardzo Państwu dziękuję,

Paweł Woliński z całym zespołem CitizenGO

P.S. Globalna organizacja „zdrowia”, która co roku pompuje miliardy w poszczególne społeczeństwa, aby szkodzić dzieciom i młodzieży, po prostu nie jest potrzebna. A plan prezydenta Trumpa, by odciąć finansowanie WHO, daje nam realną szansę na zakończenie realizowania jej globalnej agendy, sprzecznej z naszymi wartościami.Prezydent USA Donald Trump ogłosił koniec finansowania Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).
419 milionów dolarów rocznie - straci międzynarodowa agenda, która na całym świecie agresywnie promuje aborcję i wymusza wprowadzenie kompleksowej edukacji seksualnej opartej na ideologii gender.

W odpowiedzi WHO wzywa inne kraje do zwiększenia środków przeznaczanych na organizację, by zrekompensować straty poniesione w wyniku decyzji USA.

Bardzo proszę podpisać petycję wzywającą władze Polski oraz liderów szczytu G20, by również zaprzestali finansowania WHO ze środków publicznych.

PROSZĘ PODPISAĆ PETYCJĘ

 Sz.P. Mirosław Dakowski,

jaka byłaby Państwa reakcja, gdybym Państwu powiedział, że z Państwa podatków finansowana jest organizacja, która promuje zabijanie nienarodzonych dzieci jako prawo człowieka, rozpowszechnia fałszywe informacje podawane przez komunistyczne Chiny na temat COVID oraz promuje program tzw. edukacji seksualnej oparty na ideologii gender?

Czy w tej sytuacji czuliby Państwo wewnętrzny przymus, by zareagować?

Opisana wyżej sytuacja ma miejsce. Nasz rząd przekazuje coroczne wsparcie dla Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), a większość jej przychodów pochodzi z funduszy publicznych krajów szczytu G20.

Ruch mający na celu odcięcie finansowania WHO rozpoczął się, gdy prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump ogłosił, że jego administracja zakończy wspieranie  WHO. Miało to miejsce po tym, jak dyrektor generalny dr Tedros Adhanom Ghebreyesus jawnie zaakceptował rozpowszechnianie przez komunistyczne Chiny fałszywych i propagandowych informacji na temat koronawirusa.

Jeśli prezydent Trump nie wycofa się ze swojej decyzji (a nieustannie próbuje się to na nim wymusić), to 419 milionów dolarów rocznie nie będzie już dłużej zasilało organizacji, która agresywnie promuje aborcję na całym świecie, wymusza permisywną edukację seksualną oraz propagandę LGBT w szkołach.

Jednak środki z budżetu USA stanowią tylko 15% budżetu WHO. Polska co roku wspiera finansowanie WHO kwotą ok. 2.000.000 USD , a teraz jest proszona o jeszcze więcej!

Zmieniony ( 19.05.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.