Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 71 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Ruch OPORU przeciw zniewoleniu arrow Włoska deputowana domaga się, by postawić B. Gatesa przed trybunałem stanu
Tuesday 14 July 2020 12:21:19.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Włoska deputowana domaga się, by postawić B. Gatesa przed trybunałem stanu Drukuj Email
Wpisał: Sara Cunial   
19.05.2020.

Włoska deputowana domaga się, by postawić B. Gatesa przed trybunałem stanu

19.05.2020 https://prawy.pl/108501-wloska-deputowana-chce-postawic-billa-gatesa-przed-trybunalem-stanu/


Włoska polityk Sara Cunial wezwała na forum włoskiego parlamentu do postawienia Billa Gatesa przed trybunałem stanu za "mordowanie ludzi za pomocą szczepionek".


Włoska polityk Sara Cunial oskarża Billa Gatesa i skorumpowany parlament o świadomie trucie ludzi za pomocą szczepionek.
Dla Sary Cunial jest to chyba najtrudniejsza interwencja w Parlamencie: w ciągu zaledwie 7 minut udaje jej się wymienić wszystkie osoby, które rządzą współczesnym światem, jak Bill Gates czy George Soros...

Interwencja ta wzbudziła wściekłą reakcję dużej części parlamentu.

Cunial mówiła m.in.: "Bill Gates w 2018 roku przepowiedział już pandemię, której symulację przeprowadzono  w październiku ubiegłego roku podczas wydarzenia Event 201".

Dodała też: "Wraz z przyjaciółmi w Davos i przez wiele dziesięcioleci angażował się w opracowanie planu wyludnienia i sprawowanie dyktatorskiej kontroli nad globalnymi politykami, mającymi na celu uzyskać przewagę nad rolnictwem, technologią i energią".
Stwierdziła także: "Mówi dosłownie w swojej deklaracji: Jeśli wykonamy dobrą robotę dzięki nowym szczepionkom, opiece zdrowotnej i zdrowiu reprodukcyjnemu, możemy  zmniejszyć liczbę ludności na świecie o 10–15%. [---] Tylko ludobójstwo może uratować świat.

Dzięki szczepionkom udało mu się wysterylizować miliony kobiet w Afryce i doprowadzić do epidemii polio, w której spowodował paraliż u pół miliona dzieci w Indiach, a do dziś dzięki szczepionkom Dtap powoduje więcej zgonów niż sama choroba".

Poniższy film przedstawiający włoską polityk Sarę Cunial wzywającą na forum włoskiego parlamentu do postawienia Billa Gatesa przed trybunałem stanu został usunięty z YouTube. Internauci zamieścili go jednak ponownie.

https://youtu.be/_etNclOGeng

siedem minut

Zmieniony ( 19.05.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.