Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 106 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow wirus w koronie; aspekt medyczny arrow Poważny błąd diagnostyczny popełnionyw walce z COVID-19. Zakrzepica płuc.
Thursday 01 October 2020 21:41:46.30.
migawki
 

Księga Rodzaju 1:27 - I stworzył Bóg człowieka na obraz swój, na obraz Boży stworzył go, mężczyzną i niewiastą stworzył ich.

Genesis 5:2 - Mężczyzną i niewiastą stworzył ich, i błogosławił im, i nadał imię Adam w dzień w którym zostali stworzeni.

Mateusz 19:4 - A On odpowiadając rzekł im: Nie czytaliście, że „Ten który stworzył człowieka na początku, mężczyzną i niewiastą stworzył ich”. I rzekł: dlatego opuści człowiek ojca i matkę, i złączy się z żoną swoją i będą dwoje w jednym ciele. A tak już nie są dwoje, ale jedno ciało. Co więc Bóg złączył, człowiek niech nie rozłącza.

Marek 10:6 - Ale od początku stworzenia „mężczyzną i niewiastą uczynił ich Bóg”.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Poważny błąd diagnostyczny popełnionyw walce z COVID-19. Zakrzepica płuc. Drukuj Email
Wpisał: Michaił Juriewiej Lermontow   
21.05.2020.

 

 

Poważny błąd diagnostyczny popełniony na całym świecie w walce z

COVID-19. Zakrzepica płuc.

Sowa Magazyn https://vk.com/wall467751157_835

Przesłane przez Michaiła Juriewieja Lermontowa, Przewodniczącego Klubu Moskiewskiego


Jak odkryli włoscy naukowcy, okazało się, że straszną chorobą nie jest zapalenie płuc, a ludzie umierają w większym stopniu na zakrzepicę żył rozproszonych (zakrzepicę). W związku z tym pilnie zmieniono protokoły leczenia pacjentów z koronawirusem we Włoszech. Wraz z antybiotykami, lekami przeciwwirusowymi i przeciwzapalnymi zaczęto stosować antykoagulanty. Według informacji włoskich patologów wentylatory i oddziały intensywnej terapii nie były potrzebne.
Jakby w celu potwierdzenia wniosków włoskich lekarzy, imponujący przypadek udokumentowano w USA, gdzie
cała rodzina została wyleczona w domu. Leczenie składało się z trzech 500 mg tabletek aspiryny rozpuszczonych w gorącym napoju z podgrzanego soku z cytryny z miodem. Następnego ranka cała rodzina obudziła się, jakby nie miała żadnych objawów!

Badacz medyczny z Włoch: „Dzięki 50 sekcjom zwłok zmarłych na COVID-19 patolodzy odkryli, że nie jest to dokładnie zapalenie płuc, ponieważ wirus nie tylko zabija komórki płuc, ale także wywołuje zakrzepicę śródbłonka naczyniowego.
Podobnie jak w przypadku rozproszonej zakrzepicy w naczyniach krwionośnych, wpływa to przede wszystkim na płuco, ponieważ jest najbardziej zapalne,
ale występuje również atak serca, udar i wiele innych chorób zakrzepowo-zatorowych. W rzeczywistości protokoły wykazały bezużyteczność samych leków przeciwwirusowych bez stosowania leków przeciwzakrzepowych i przeciwzapalnych.
Jeśli Chińczycy, wraz ze zwykłym leczeniem przeciwzapalnym, używają aspiryny, rozrzedzaczy krwi
(są zwykle przepisywane osobom starszym w celu zapobiegania zakrzepicy) i inwestują w leczenie domowe, uratowaliby życie wielu ofiarom na całym świecie bez konieczności intensywnej opieki!

Włoski patolog poinformował również, że przeprowadzono 50 autopsji w szpitalu w Bergamo, 20 w Mediolanie (to znaczy włoskie serie autopsji są najwyższe na świecie), a tylko 3 ofiary zostały otwarte w Chinach. I te sekcje wydają się całkowicie potwierdzać informację, że koronawirus powoduje rozlaną zakrzepicę w naczyniach krwionośnych. „Dlatego nie jest to zapalenie płuc, ale zakrzepica płuc. „Istnieje między nimi bardzo duża różnica, co oznacza, że ​​mówimy o poważnym błędzie diagnostycznym, w wyniku którego podwoiliśmy liczbę miejsc powrotu do zdrowia na oddziałach intensywnej terapii, przy niepotrzebnych wysokich kosztach”.
Później musimy przemyśleć te zdjęcia rentgenowskie piersi, które miały wiele zakrzepów w żyłach, które zostały omówione miesiąc temu, a mimo to
zdiagnozowano je jako śródmiąższowe zapalenie płuc. W rzeczywistości może to w pełni odpowiadać przerzutowej zakrzepicy w naczyniach krwionośnych. Leczenie na oddziale intensywnej terapii nie ma sensu, jeśli choroba zakrzepowo-zatorowa nie jest leczona i nie zostanie najpierw rozwiązana. Jeśli przewietrzymy płuco, w którym krew nie płynie, nie będzie to korzystne, w rzeczywistości umiera dziewięć (9) z dziesięciu (10) pacjentów. Ponieważ problem dotyczy układu krążenia, a nie układu oddechowego. Żylna choroba zakrzepowo- (?)

Zmieniony ( 21.05.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.