Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 127 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 20+ arrow Pracownicy korporacji aborcyjnej Planned Parenthood przyznali się do handlu organami. Pod przysięgą.
Thursday 22 April 2021 16:32:25.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Pracownicy korporacji aborcyjnej Planned Parenthood przyznali się do handlu organami. Pod przysięgą. Drukuj Email
Wpisał: Planned Parenthood Federation of America.   
27.05.2020.

Pracownicy korporacji aborcyjnej Planned Parenthood przyznali się do handlu organami. Pod przysięgą.https://www.magnapolonia.org/pracownicy-najwiekszej-na-swiecie-korporacji-aborcyjnej-planned-parenthood-przyznali-sie-do-handlu-organami/

           Nowe, szokujące nagranie Center for Medical Progress (CMP) zadaje kłam wcześniejszym twierdzeniom Planned Parenthood, że ​​korporacja nigdy nie brała udziału w sprzedaży organów i fragmentów ciał abortowanych dzieci, a jedynie je darowała, otrzymujące w zamian rekompensatę finansową.

Na filmie przedstawiono fragmenty zeznań urzędników Planned Parenthood, składanych pod przysięgą w 2019 r., a także dokumenty sygnowane przez tych urzędników, wideo przedstawia menadżerów i dyrektorów przyznających się do handlu ludzkimi organami, co jest nielegalne.

Zaprezentowano szereg zeznań, w tym składane przez Tram Nguyen (starszy dyrektor Planned Parenthood Gulf Coast ds. Dostępu do Aborcji), dr Dorothy Furgerson (dyrektor medyczny Planned Parenthood Mar Monte) oraz dr Deborah Nucatola, była dyrektor naczelna usług medyczne Planned Parenthood Federation of America. Więcej zeznań i dokumentów jest dostępnych na stronie internetowej CMP website.

Wykazano, że kadra kierownicza najwyższego szczebla w krajowej centrali Planned Parenthood była świadoma handlu organami i częściami ciała. Aborcjonistka Deborah Nucatola przyznała pod przysięgą, że wiedziała, że Planned Parenthood Los Angeles otrzymuje płatności za części ciała i stwierdziła, że ​​nigdy nie zadała sobie trudu, by wszystko odbywało się zgodnie z prawem. Nucatola jest aborcjonistką widzianą w pierwszym filmie CMP, gdzie dyskutowała i opowiadała przy winie i sałatce o tym, jak dostosowywała przebieg aborcji, aby lepiej pozyskiwać części ciała.

Dr Mary Gatter również składała zeznania pod przysięgą, a to ją wcześniej przyłapano, jak potajemnie targowała się o ceny części ciała abortowanych dzieci. To ona mówiła: „Chcę lamborghini”. W swoim zeznaniu Gatter przyznała się do zawarcia porozumienia biznesowego z zamkniętą, nastawioną na zysk firmą do pobierania tkanek płodu Novogenix.

=====================

https://youtu.be/PgUULMCzm8c

Zmieniony ( 27.05.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.