Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 115 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Już cuchnie arrow Ks. Isakowicz-Zaleski oskarża abpa Kowalczyka i kard. Dziwisza. Związki z "lawendową mafią".
Thursday 25 February 2021 20:22:15.32.
migawki

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Ks. Isakowicz-Zaleski oskarża abpa Kowalczyka i kard. Dziwisza. Związki z "lawendową mafią". Drukuj Email
Wpisał: Ks. Isakowicz-Zaleski   
29.05.2020.

Ks. Isakowicz-Zaleski oskarża abpa Kowalczyka i kard. Dziwisza. Związki z "lawendową mafią".

29.05.2020 https://prawy.pl/108701-ks-isakowicz-zaleski-oskarza-abpa-kowalczyka-i-kard-dziwisza/

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski w rozmowie z Onetem stwierdził, że odpowiedzialność za obecną sytuację w Kościele w Polsce ponoszą w dużej mierze były nuncjusz abp Józef Kowalczyk i były sekretarz Jana Pawła II kard. Stanisław Dziwisz, którzy mieli wpływ na obsadę stanowisk biskupich.


Ks. Isakowicz-Zaleski mówił: "Ogromny wpływ na praktycznie wszystkie nominacje biskupie w Polsce mieli abp. Józef Kowalczyk i kard. Stanisław Dziwisz. Pierwszy z nich czynił to przez prawie trzy dekady, najpierw jako kierownik sekcji polskiej w Sekretariacie Stanu w Watykanie, a następnie jako nuncjusz w Warszawie.

Nawiasem mówiąc, jest to sytuacja bez precedensu, aby nuncjuszem był biskup tej samej narodowości i pełni tę funkcję aż 22 lata. To on typował kandydatów na biskupów i wystawiał im opinie".
[w tym 16 lat za pontyfikatu papieża Polaka].

Dodał też: "Drugi z hierarchów robił to samo przez dziesiątki lat, ale nieformalnie jako "szara eminencja” przy papieżu. Na pewno przez te lata biskupami zostało w Polsce wielu prawych i uczciwych duchownych. Jednak i nuncjusz, i sekretarz papieski wypromowali też ludzi, którzy z pewnych względów, nigdy nie powinni zostać biskupami. Na przykład, ze względu na swoje związki z "lawendową mafią”, czyli lobby homoseksualnym".

Zmieniony ( 29.05.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.