Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 149 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow USA, Ameryki 18+ arrow USA: Ostra walka z bandytami grasującymi w wielu miastach.
Monday 25 January 2021 18:01:23.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz: "mówimy o pewnym zbiegu czasowym zgonu i szczepienia".

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

                                                               Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
USA: Ostra walka z bandytami grasującymi w wielu miastach. Drukuj Email
Wpisał: lewaccy ekstremiści   
31.05.2020.

USA: ostra walka z bandytami grasującymi w wielu miastach.

Zamieszki nie są spontaniczne? Trump: Stoją za tym lewaccy ekstremiści


https://www.pch24.pl/usa--zamieszki-nie-sa-spontaniczne--trump--stoja-za-tym-lewaccy-ekstremisci,76326,i.html#ixzz6O0rCOwPEW Stanach Zjednoczonych trwa ostra walka z bandytami grasującymi w wielu miastach całego kraju. Epicentrum rozruchów jest Minneapolis, największe miasto stanu Minnesota. Za rozruchami według Donalda Trumpa stoją lewicowe grupy, w tym Antifa.

       W poniedziałek w sieci ukazał się film obrazujący śmierć 46-letniego, czarnoskórego [Floyda]. Zatrzymany przez kilku funkcjonariuszy został przyciśnięty kolanem do ziemi; dusił się, ale policjant nie reagował, a mężczyzna zmarł. Na ulice Minneapolis wyszli wzburzeni czarnoskórzy, ale także wielu zwykłych bandytów - i lewicowych radykałów. Doszło do plądrowania sklepów, podpalania samochodów, a wreszcie do dewastacji komisariatu policji.

 Do Minneapolis na wniosek gubernatora Minnesoty wysłano 1700 żołnierzy Gwardii Narodowych. Rozruchy rozprzestrzeniły się, ogarniając wiele miast w całym kraju. W nocy z soboty na niedzielę wrzało w Nowym Jorku, Filadelfii, Chicago i wielu innych miejscach.

Zamieszki mogą nie być spontaniczne. Prezydent USA Donald Trump zwrócił uwagę, że w samym Minneapolis aż 80 proc. uczestników zamieszek pochodziło... spoza stanu Minnesota. Polityk podkreślił, że do rozruchów podżegają różnego rodzaju skrajne lewackie organizacje, w tym, jak podkreślił, Antifa. Jak powiedział, nie może pozwolić na to, by lewicowi przestępcy podpalali amerykańskie miasta. Według Trumpa śmierć Floyda stała się jedynie pretekstem do działalności anarchistów i zwykłych przestępców.

 W podobny sposób rzecz ocenia prokurator generalny USA, William Barr. Jak powiedział, w wielu miastach pełne przemocy zamieszki zostały „zaplanowany, zorganizowane i przeprowadzone przez grupy anarchistyczne i lewicowych ekstremistów”.

 W całym kraju do akcji coraz szerzej wkracza wojsko. W samej Minnesocie gubernator chce wykorzystać wszystkie 13 tysięcy żołnierzy stanowej Gwardii Narodowej.

 Źródło: foxnews.com Pach

Zmieniony ( 31.05.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.