Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 125 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Już cuchnie arrow A redakcji "Tygodnik Katolicki" Niedziela już dziękujemy za określenie się.
Monday 01 March 2021 17:21:12.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc. Powinna pomóc zatrwożonym. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej... [było 2 014 tys..]

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
A redakcji "Tygodnik Katolicki" Niedziela już dziękujemy za określenie się. Drukuj Email
Wpisał: Agnieszka Bugała   
02.06.2020.

A redakcji "Tygodnik Katolicki" Niedziela już dziękujemy za

określenie się.

Agnieszka Bugała https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3171349259619684&id=100002339237902


Szanowni Państwo – Ci, których znam, i Ci, których nie znam osobiście!
Od soboty milczałam, ale zależało mi, aby emocje po zdjęciu mojego wywiadu z ks. Tadeuszem Isakowicz-Zaleskim nie zdominowały tego, co jest najważniejsze w tej sprawie, czyli rozmowa o losie ofiar i poszkodowanych, nie los dziennikarza i Gościa jego wywiadu.

[por.: Cenzura w prasie katolickiej. Jednak Kościół polski nie chce być przeźroczysty... m d]
Najpierw dziękuję za wszystkie podziękowania – w smsach, telefonach, mailach i komunikatorach. Za zapewnienia o modlitwie. Kapłanom za wszystkie Msze święte, które odprawili za mnie wczoraj, w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego (!)
W sumie aż 12, o tych wiem!
A teraz meritum.

Byłam dziś w redakcji w Częstochowie, napisałam, zgodne z prawdą, oświadczenie, które zamieszczono na stronie Niedzieli wrocławskiej: „W odpowiedzi na pytania kierowane do redakcji „Niedzieli” w sprawie wywiadu, który przeprowadziłam z ks. Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim, oświadczam, że publikacja, która ukazała się na stronie internetowej edycji wrocławskiej, została zamieszczona bez wiedzy Redaktora Naczelnego Tygodnika „Niedziela”.”
Jednocześnie informuję, że jako dziennikarz i kierownik edycji, nie wydania ogólnopolskiego, nie miałam i nie mam obowiązku konsultować listy moich rozmówców do wywiadów zamieszczanych w druku i w internecie w wydaniu wrocławskim.
Pod długiej rozmowie – w składzie cztery osoby i ja jedna - zdecydowałam się na rozstanie z Redakcją – rozwiązałam umowę z dn. 1 lipca br., nie od razu, aby dać mojemu zespołowi czas na reorganizację obowiązków. Powodem jest inaczej rozumiana rola i misja mediów katolickich niż ta, którą mi przedstawiono.
Czy było warto? W jednym z wywiadów spytano kiedyś św. Jana Pawła II, które wg niego zdanie jest najważniejsze w całej Ewangelii, o on odpowiedział natychmiast: „Nie lękajcie się, prawda was wyzwoli!”. Czy może być coś ważniejszego, w życiu katolickiego dziennikarza, niż działać zgodnie z Ewangelią, w którą wierzy?

Zdjęcie dla podniesienia na duchu tych wszystkich, którzy szczerze się o mnie martwią – Tak, najpierw dziś poszłam do Mamy, bo uczono mnie przed laty, że to ona jest Pierwszą Naczelną katolickich mediów. [w oryg. md]

Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie wsparcie!

Mail: Marek Wojtaszek

I bardzo dobrze. Tak-tak, nie-nie. A redakcji Tygodnik Katolicki Niedziela dziękujemy za określenie się.

Zmieniony ( 02.06.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.