Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 77 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zboczeńcy, zboki 20 arrow Agenda deprawacji Disneya - pierwszy pedalski film dla dzieci pt: "OUT"
Thursday 01 October 2020 17:00:00.30.
migawki
 

Księga Rodzaju 1:27 - I stworzył Bóg człowieka na obraz swój, na obraz Boży stworzył go, mężczyzną i niewiastą stworzył ich.

Genesis 5:2 - Mężczyzną i niewiastą stworzył ich, i błogosławił im, i nadał imię Adam w dzień w którym zostali stworzeni.

Mateusz 19:4 - A On odpowiadając rzekł im: Nie czytaliście, że „Ten który stworzył człowieka na początku, mężczyzną i niewiastą stworzył ich”. I rzekł: dlatego opuści człowiek ojca i matkę, i złączy się z żoną swoją i będą dwoje w jednym ciele. A tak już nie są dwoje, ale jedno ciało. Co więc Bóg złączył, człowiek niech nie rozłącza.

Marek 10:6 - Ale od początku stworzenia „mężczyzną i niewiastą uczynił ich Bóg”.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Agenda deprawacji Disneya - pierwszy pedalski film dla dzieci pt: "OUT" Drukuj Email
Wpisał: Disney   
05.06.2020.

Agenda deprawacji Disneya - pierwszy pedalski film dla dzieci pt: "OUT"

30 maja 2020 https://globalna.info/2020/05/30/agenda-deprawacji-disneya-pierwszy-gejowski-film-dla-dzieci-pt-out/?fbclid=IwAR2JtH66UES7bo5AriSy4Yw4oGQcC88GCWHb35tu6_TES4_YEYRjdQWMDY8       Pixar to amerykańska wytwórnia filmów komputerowych , która jest częścią korporacji Disneya, oficjalnie przedstawiła pierwszego gejowskiego bohatera w swoim nowym filmie krótkometrażowym pt. „Out”.

Już po samym tytule łezka się w oku kręci: “Out”, na zewnątrz, pozostawiony na uboczu. Oznacza także wykluczony lub poza czymś.

To, co oni robią to pranie mózgu, socjotechnika, eksperymentowanie psychologiczne na dzieciach. Jaka jest fabuła filmu?

“nimacja „Out” opowiada o chłopaku imieniem Greg, który planuje zacząć dorosłe życie w dużym mieście. Tam czekają na niego nie tylko nowe wyzwania, ale i miłość - Greg planuje bowiem zamieszkać ze swoim partnerem, Manuelem. Zanim bohater opuści rodzinne strony, stanie przed trudną decyzją o wyznaniu rodzicom prawdy na temat swojej orientacji seksualnej.

Kiedy ma już dojść do decydującej rozmowy, Greg nagle wpada panikę i postanawia zamienić się miejscami ze swoim… psem, Jimem. W nowym ciele bohater będzie dążył, by za wszelką cenę jego bliscy nie poznali prawdy o jego związku. To właśnie to niecodzienne doświadczenie przekona go, że tak naprawdę wcale nie ma ochoty dłużej niczego ukrywać.”

Demoralizacja dzieci trwa odkąd istnieją bajki animowane.

Świat upada, a Polska na tym tle przedstawia się nie tak źle, choć wybór pro tęczowego prezydenta Warszawy był przełomowy w tej nowoczesności. Ale chciałem wam powiedzieć, że to żadna nowoczesność, że to potomkowie Chama Kananejczycy zamieszkiwali Sodomę.

Teraz mają media, wytwórnie filmowe, banki.
Planowana pandemia paradoksalnie oczyszcza świat z kłamstwa. Ludzie zaczynają się budzić i wiele wychodzi na wierzch niczym oliwa. Praktycznie covid to samobój dla elit. Dr Sutkowski stracił dobre imię dzięki Wojtkowi Brzozowskiemu. Pan Lewandowski uczył nas prawidłowego kichania, a z mediów dowiadujemy się o apelu Latkowskiego.

- Zwracam się do Borysa Szyca. Borys, może czas opowiedzieć prawdę? Nie, że byłeś pijany, naćpany, że nic nie pamiętasz… Jesteś dobrym aktorem, czas powiedzieć prawdę – apelował Latkowski po emisji swojego filmu „Nic się nie stało” opowiadającego o trójmiejskich klubach, do których werbowano młode, czasem wręcz nieletnie dziewczyny. Tam miały być zmuszane do prostytucji, a nawet gwałcone.

Padły także nazwiska Radosława Majdana, Kuby Wojewódzkiego czy Jarosława Bieniuka.

Świat jest bardziej zepsuty niż się wam wydaje. Jest masa materiałów w necie o pedofilii świata kina, tak bardzo chętnie oglądanego przez miliony ludzi. Pedofilia i wszelkie dewiacje oraz LGBT są wręcz nobilitacją dla gwiazd. Dla pentagramowych gwiazd. Przypominam, że symbolem gwiazd jest pięcoramienna gwiazda.

Oczywiście dla niepoznaki oni przedstawiają ją jednym ramieniem do góry. Na łamach Biblii w 1 liście Jana dowiadujemy się, że świat tkwi w złym i tak jest. Covid oczyszcza, dzieli, ale za pół roku za kilka lat podział na tym świecie będzie jeszcze bardziej wyraźny. Przekonacie się sami.

Homo Star Wars.

Producenci wykonawczy wytwórni Disney potwierdzili, że bohaterowie „kreskówki” Star Wars Resistance są homoseksualistami. Chodzi o postaci Orki i Flixa, będące jednymi z głównych postaci animowanego serialu dla dzieci.

Jak relacjonuje portal LifeSiteNews.com, producenci wykonawczy wytwórni Disney rozwiali wszelkie wątpliwości i potwierdzili, że Orka i Flix są homoseksualistami. Obie postaci występują w animowanym serialu dla dzieci pt. „Star Wars Resistance”. Brandon Auman, Athena Portillo i Justin Ridge, pracujący dla wytwórni Disney, mówili o tym w programie „Coffee with Kenobi” i podkreślali, że są dumni z wdrożenia w serialu koncepcji homoseksualnych skłonności bohaterów. „To absolutnie para gejów i jesteśmy z tego dumni” – mówił Justin Ridge.

Obie postaci – Orka i Flix – nie są ludźmi, ale w jednym z odcinków Star Wars Resistance zauważono moment, który ujawnił „skłonności” bohaterów. Serial jest bardzo popularny i ma ugruntowaną pozycję. W zeszłym roku został nominowany do nagrody Emmy w kategorii: „wybitny program dla dzieci”.

Sprawę homoseksualnej promocji w animowanym serialu dla dzieci komentuje Monica Cole, dyrektor portalu OneMillionMoms.com. W rozmowie z LifeSIteNews.com powiedziała, że ​​udział homoseksualnej pary w programie dla dzieci jest „bardzo rozczarowujący” dla wielu rodzin i „całkowicie niepotrzebny”. Powiedziała, że ​​rozczarowuje również to, że serial został nominowany do nagrody Emmy. „Disney Channel celowo wybiera promocję treści dla dorosłych wśród dzieci” – powiedziała Cole. [Zobaczcie: Ta idiotka uważa, że treści zboczone, jesli „dla dorosłych”, to są właściwe !! md] Dodała, że całe medialne imperium Disneya zagraża niewinności najmłodszych.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Disney wprowadza do swoich produkcji wątki homoseksualne. Warto choćby wspomnieć o animowanym filmie „Piękna i bestia” z 2017 roku, kiedy w jednej ze scen można było zauważyć zalotne spojrzenia pomiędzy dwoma mężczyznami. Z kolei w 2021 roku ukaże się produkcja Marvela pt. „Thor: Love and Thunder”. Znajdziemy w niej postać Valkyrie, która będzie pierwszym otwarcie biseksualnym bohaterem Marvel Cinematic Universe.

Każdy powinien zadać sobie pytanie, czy na ekranie nie dzieje się nic złego. Zastanawiam się, czy rodzicom przyszło do głowy, że ta słodka bajeczka wpłynie na ich córeczkę i ją zindoktrynuje. Kiedy mała dorośnie stanie się lesbijką, albo będzie z otwartością podchodzić do tematów takich jak homoseksualizm i zoofilia – pastor Kevin Swanson z Kościoła Reformatów powiedział w autorskiej audycji w jednej ze stacji radiowych w Kolorado. W ten właśnie sposób skrytykował, za rzekome promowanie homoseksualizmu i zoofilii wśród dzieci, film Disneya “Kraina Lodu” (“Frozen”) – oparty na bajce Hansa Christiana Andersena “Królowa Śniegu”.

Zdaniem pastora Dinsey to “jedna z najbardziej prohomoseksualnych organizacji w Stanach Zjednoczonych” i jako ogromna potęga może wpływać na najmłodszych”. Dodał, że gdyby był diabłem, kupiłby Disneya by deprawować dzieci.

Zmieniony ( 05.06.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.