Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 23 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow SMOLEŃSK cz. IV arrow Komunikat A. Macierewicza ... nt. Badania Przyczyn Katastrofy TU-154M
Sunday 07 March 2021 06:36:05.32.
migawki

         Łomża, sobota: Publiczny Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski

   Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Komunikat A. Macierewicza ... nt. Badania Przyczyn Katastrofy TU-154M Drukuj Email
Wpisał: A. Macierewicz   
30.12.2010.

Komunikat prasowy A. Macierewicza przewodniczącego Zespołu Parlamentarnego ds. Badania Przyczyn Katastrofy TU-154M

KOMUNIKAT PRASOWY

   http://www.kppis.pl/informacje,1838.html   2010-12-29

W związku z wprowadzającymi opinię publiczną w błąd informacjami jakoby rząd polski przygotowywał alternatywny raport dotyczący katastrofy smoleńskiej, informujemy że jest to niezgodne z prawdą. Raport Polskiej Komisji badającej katastrofę smoleńską jest rutynowym i obowiązkowym działaniem Państwa polskiego, nie mającym znaczenia międzynarodowego.

      Rząd Donalda Tuska miał możliwość zgodnie z Konwencją Chicagowską całościowego odniesienia się do Raportu MAK, z czego nie skorzystał ograniczając się jedynie do szczegółowych uwag. I nigdy nie zakwestionował podstawowej tezy MAK, że wina za tragedię smoleńską leży przede wszystkim po stronie polskiej. Te tezę, jak wielokrotnie podkreślał premier Donald Tusk ma powtórzyć Komisja Jerzego Millera.

      Obiektywny, nie podporządkowany zewnętrznym naciskom raport przygotowuje Zespół Parlamentarny Ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r. Z ubolewaniem należy stwierdzić, że rząd odmówił, współpracy nad przygotowywaniem tego raportu. W tej sytuacji jedynym sposobem wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej jest powołanie komisji międzynarodowej. Wzywamy rząd, który okazał się bezradny i sam przyznał się do klęski wobec stanowiska Rosji, do wsparcia wysiłków Rodzin i Zespołu o powołanie komisji międzynarodowej.

Antoni Macierewicz      
Przewodniczący Zespołu

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.