Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 46 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow wybór 20 arrow Bosak zawstydza kontrkandydatów konkretami. Na spotkania przychodzą tłumy.
Saturday 15 August 2020 13:05:11.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Bosak zawstydza kontrkandydatów konkretami. Na spotkania przychodzą tłumy. Drukuj Email
Wpisał: Kandydat Konfederacji Krzysztof Bosak   
10.06.2020.

Bosak zawstydza kontrkandydatów konkretami. Na spotkania przychodzą tłumy.

Cze 10, 2020 https://wprawo.pl/bosak-zawstydza-kontrkandydatow-na-spotkania-przychodza-tlumy/


      Kandydat Konfederacji Krzysztof Bosak w ostatnich dniach odwiedził szereg polskich miast. Był w Łodzi, Wrocławiu, Lubinie, Lesznie, Poznaniu, Zielonej Górze, Gorzowie i Szczecinie.

       Do końca kampanii chce odwiedzić wszystkie województwa. I porównując jego walkę o głosy do kampanii pozostałych kandydatów, Bosak naprawdę może być z siebie zadowolony.

      Sztab Krzysztofa Bosaka zapowiedział już kolejne przystanki na swojej trasie. W najbliższych dniach kandydat ma wziąć udział w spotkaniach ze swoimi sympatykami w województwach małopolskim, podkarpackim, śląskim oraz opolskim. Weźmie także udział w procesji Bożego Ciała w Krakowie.

W spotkaniach w zachodniej części Polski kandydat skupiał się na kwestii tak zwanego pakietu mobilności Unii Europejskiej, który w jego ocenie jest uderzeniem w polską branżę transportową. Najwięcej czasu kandydat spędzał jednak na rozmowach z wyborcami i odpowiadaniu na nieprzewidziane przecież pytania. Odpowiedzi mądre, do rzeczy, bez wyuczonych sloganów, które górują u innych kandydatów i nudzą słuchacza .

13 czerwca liderzy Konfederacji będą pikietować w Katowicach w obronie polskich kopalń. Sztab Bosaka zapowiada także, że kandydat weźmie udział we wszystkich organizowanych debatach.

Michał Jelonek, jeden ze współpracowników Bosaka, poinformował, że 15 czerwca kandydat Konfederacji weźmie udział w debacie Newsweeka. Następnie 17 czerwca planowana jest debata w Telewizji Polskiej, 19 czerwca w TVN, a 22 czerwca w Polsacie.

Kampanię kandydata Krzysztofa Bosaka pozytywnie ocenił redaktor Łukasz Warzecha z Do Rzeczy. Podczas Saloniku Politycznego Rafała Ziemkiewicza na antenie chwalił on kampanię wyborczą Bosaka.
On mówi o rzeczach o których PiS nie mówi, a które przynależą do konserwatywnego elektoratu, jak na przykład kwestia posiadania broni. Mówi sensownym przekazem liberalnym, czyli w kontraście do socjalistycznego PiS-u  i elementy tradycjonalistyczne cały czas tam są – mówił publicysta.

Według niego najważniejszym elementem jest bardzo ciężka praca sztabu i kandydata podczas kampanii wyborczej.
Klucz do tego całkiem niezłego poparcia Krzysztofa Bosaka widzę w takich rzeczach jak: zaskakująco dobrze – jak na możliwości, środki, wykluczenie z dużych mediów – prowadzona kampania, przede wszystkim w mediach społecznościowych (…) W Konfederacji jest wykonywana bardzo solidna, merytoryczna i zapewne wyczerpująca praca – stwierdził Łukasz Warzecha.

Krzysztof Bosak notuje około 10% poparcia sondażowego. Pierwsza tura wyborów odbędzie się 28 czerwca.

=====================

"Jesteśmy stosunkowo młodzi, mamy trzydzieści kilka - czterdzieści kilka lat, mamy czas na tę pracę, jesteśmy gotowi ją wykonać, i mamy w sobie ogromne pokłady motywacji, tak, żeby nie poddać się po kilku miesiącach."#Bosak2020 #NaprzódPolskoZmieniony ( 10.06.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.