Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 130 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow spisek żydowskich organizacji przeciwko Polsce 20 arrow Polski dziennikarz Andrzej Kumor zatrzymany za antysemityzm! Donos złożyła Bnai Brith
Tuesday 26 January 2021 21:31:28.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz: "mówimy o pewnym zbiegu czasowym zgonu i szczepienia".

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

                                                               Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Polski dziennikarz Andrzej Kumor zatrzymany za antysemityzm! Donos złożyła Bnai Brith Drukuj Email
Wpisał: Jan Bodakowski   
16.06.2020.

Polski dziennikarz Andrzej Kumor zatrzymany za antysemityzm! Donos złożyła B’nai B’rith

15.06.2020 Jan Bodakowski https://prawy.pl/109002-pilne-polski-dziennikarz-zatrzymany-za-antysemityzm-donos-zlozyla-bnai-brith/


Znany polonijny dziennikarz z Kanady Andrzej Kumor padł ofiarą prześladowań ze strony Żydów i kanadyjskiej policji. Kumor w grudniu 2019 został „pomówiony przez żydowską organizację Bnai Brith o »rażący antysemityzm«”.

Oszczercy swoje zarzuty opierali na kilku felietonach dziennikarza, w których opisywał relacje polsko-żydowskie, antypolonizm Żydów, bezzasadne roszczenia żydowskie wobec Polski. Żydom nie spodobało się to, że dziennikarz napisał, że „syjoniści mają terroryzm za uszami”.  

Przykładem rzekomego antysemityzmu Kumora miała być „rozmowa z Grzegorzem Waśniewskim komendantem Stowarzyszenia Józefa Piłsudskiego »Orzeł Strzelecki« w Kanadzie, w której przedstawiał obronę krzyża w KL Auschwitz przez Kazimierza Świtonia i opisywał sprawę na przykładzie wydanych w Polsce książek, twierdząc, że usunięcie krzyży było „demoniczne””.  

Antysemityzmem według Żydów było stwierdzenie Kumora, „że Polacy powinni wzorować się na lobby żydowskim w Stanach Zjednoczonych, które finansuje politykę amerykańską i robić to samo”, oraz „przedrukowany artykuł Jarka Dąbrowskiego o nowym filmie, jaki ma zrobić Wojciech Sumliński o Jedwabnem, w którym “oskarżano tzw. przemysł holokaustu o usiłowanie ograbienia Polski””.  

W opinii Żydów teksty te naruszały „naruszające kanadyjskie przepisy dotyczące szerzenia mowy nienawiści”. Do kanadyjskiej policji donos na dziennikarza złożyła żydowska masoneria B’nai B’rith.  Po 9 miesiącach postępowania kanadyjska policja formalnie dziennikarza zatrzymała i doprowadziła do prokuratora.

Prokuratura uznała, że dziennikarz „w swoich komentarzach przekroczył granice mowy nienawiści, ale w małym stopniu”. Publicysta został zatrzymany i ukarany formalnym ostrzeżeniem.   Dziennikarz zadał policji pytanie, jak ma „unikać mowy nienawiść, ponieważ legalna definicja tego zjawiska jest [...] mało znana. Funkcjonariusz policji odparł, że” publicysta „powinienem unikać tematów kontrowersyjnych, a gdy dotyczą jakiejś określonej społeczności, bezpiecznie byłoby zapytać tej społeczności o zdanie przed publikacją”.  

Dziennikarz został pouczony, że ma wypowiedzi „generalizujących właśnie takich, jak na przykład, że […] „Żydzi mają terroryzm we krwi””. Gdy publicysta zapytał się, czy zakazaną generalizacją byłoby stwierdzenie, „Niemcy w Auschwitz zachowywali się jak bestie”, otrzymał odpowiedź, że możliwe, „że tak, ponieważ jest to generalizacja o Niemcach, jako takich i powinienem napisać »naziści«, ponieważ naziści to ruch polityczny”.  

Prześladowanie polonijnego dziennikarza związana jest z tym że „wolność wypowiedzi w Kanadzie jest bardzo istotnie ograniczona przez nowe przepisy. Te, które dotyczą antysemityzmu – tak zwana robocza definicja antysemityzmu – weszły w życie na jesieni ubiegłego roku”.

Zmieniony ( 16.06.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.