Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 23 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow pieniądz - narzędzie rabunku 20+ arrow Węgry nie chcą euro. Budapeszt wyklucza rychłe odrzucenie forinta
Wednesday 27 January 2021 05:45:52.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz: "mówimy o pewnym zbiegu czasowym zgonu i szczepienia".

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

                                                               Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Węgry nie chcą euro. Budapeszt wyklucza rychłe odrzucenie forinta Drukuj Email
Wpisał: Gergely Gulyas   
25.06.2020.

 https://www.pch24.pl/wegry-nie-chca-euro--budapeszt-wyklucza-rychle-odrzucenie-forinta,76813,i.html

Węgry nie chcą euro. Budapeszt wyklucza rychłe odrzucenie forinta

 

Węgry wykluczają rychłe przystąpienie do strefy euro. Taki krok zostanie przez Madziarów rozważony, jeżeli ich PKB na głowę mieszkańca osiągnie PKB bliskie średniej Europy Zachodniej. Jednak nawet wówczas Budapeszt chce podejść do problemu z dużą ostrożnością.

 

Szef kancelarii premiera Węgier Wiktora Orban, Gergely Gulyas, mówił w czwartek na konferencji prasowej o perspektywach przyjęcia euro przez swój kraj.

 

- Wielokrotnie mówiliśmy, że argumenty przemawiające za przyjęciem wspólnej waluty są słabsze niż przeciw, dopóki węgierskie PKB na głowę mieszkańca nie osiągnie 85-90 proc. średniej w Europie Zachodniej - stwierdził dosłownie.

 

Gulyas dodał, że nawet gdy takie PKB zostanie osiągnięte, Madziarzy będą musieli bardzo poważnie zastanowić się nad przyjęciem euro. - Widzimy trudności, które spowodowało euro, a przynajmniej których nie rozwiązało - powiedział. Polityk przypomniał, że wzrost gospodarczy w krajach, które przyjęły euro, jest wolniejszy niż wówczas, gdy posiadały własną walutę.

 

Źródło: forsal.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.