Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 7 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Warszawa 19+ arrow Napastnicy, którzy zaatakowali działaczy pro-life w Warszawie, byli szkoleni w "taktyce miejskiej".
Tuesday 07 July 2020 02:24:26.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Napastnicy, którzy zaatakowali działaczy pro-life w Warszawie, byli szkoleni w "taktyce miejskiej". Drukuj Email
Wpisał: Biennale Warszawa.   
30.06.2020.

Napastnicy, którzy zaatakowali działaczy pro-life w Warszawie, to osoby, które przeszły sławetne szkolenie z "taktyki miejskiej"

https://www.magnapolonia.org/napastnicy-ktorzy-zaatakowali-dzialaczy-pro-life-w-warszawie-to-osoby-ktore-przeszly-slawetne-szkolenie-z-taktyki-miejskiej/

Lewaccy bojówkarze zaatakowali w sobotę w Warszawie furgonetkę akcji „Stop pedofilii”. Kierowca został pobity, a samochód zniszczony. Jak udało się ustalić reporterowi telewizji wPolsce.pl Maciejowi Zemle, osoby, które brały udział w ataku na kierowcę, przeszły szkolenie z taktyki miejskiej, które w listopadzie ubiegłego roku zorganizowano w Biennale Warszawa. Wszystko było opłacone z podatków płaconych przez warszawiaków.

Kim więc są osoby, które zatrzymały ciężarówkę i zaatakowały jej kierowcę?

„Większość bojówkarzy to mieszkańcy pobliskiego squatu przy ulicy Wilczej. [czemu „władze” tolerują taki zabór mieszkań – ich lokatorów? MD]. W brutalnym ataku na kierowcę Fundacji Pro brali także udział aktywiści LGBT z Warszawy – tak zwana Łania i Margot, tworzący grupę „Stop Bzdurom”. To właśnie ta dwójka po całej akcji pochwaliła się kradzieżą tablic rejestracyjnych należących do Fundacji Pro. To nie wszystko. Jak udało nam się ustalić, działacze LGBT z grupy „Stop Bzdurom” brali udział w szkoleniu z taktyki miejskiej, które w listopadzie ubiegłego roku zorganizowano w Biennale Warszawa. Za zajęcia zapłacili ze swoich podatków warszawiacy, bo jak ujawniło „Życie Stolicy, placówka „kulturalna” tylko w roku 2019-tym dostała ponad trzy miliony złotych z miejskiej kasy. Być może przekazaną na spotkaniu wiedzę zastosowali w praktyce na wolontariuszach Fundacji Pro…” — dowiadujemy się w reportażu.

Jak już pisaliśmy w maju br., warszawski Ratusz przeznaczył 3,6 mln złotych na instytucję kultury szkolącą anarchistów z „taktyki miejskiej/ulicznej gimnastyki”.

Zmieniony ( 30.06.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.