Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 17 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow wybór 20 arrow Nie można pozwolić na to, by groźne, światowe lobby LGBT zdobyło przyczółek w Pałacu Prezydenckim
Tuesday 07 July 2020 01:17:47.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Nie można pozwolić na to, by groźne, światowe lobby LGBT zdobyło przyczółek w Pałacu Prezydenckim Drukuj Email
Wpisał: Robert Bąkiewicz   
30.06.2020.

Bąkiewicz: Nie można pozwolić na to, by groźne, światowe lobby LGBT zdobyło przyczółek w Pałacu Prezydenckim

https://www.magnapolonia.org/bakiewicz-nie-mozna-pozwolic-na-to-by-grozne-swiatowe-lobby-lgbt-zdobylo-przyczolek-w-palacu-prezydenckim/

Czas pomiędzy pierwszą i drugą turą wyborów prezydenckich jest dobrą okazją do oceny motywacji wyborczych Polaków jak też prognoz, co zmieni się w Polsce po ewentualnej zmianie lokatora w Pałacu Prezydenckim.

Ocen wyborów dokonali Tomasz Kalinowski oraz Robert Bąkiewicz. Wedle pierwszego gościa Mediów Narodowych, preferencje wyborcze Polaków w dużej mierze zależały od atrakcyjności ukazania poszczególnych kandydatów, nie zaś ich rzeczywistych zalet w oczach głosujących. Co więcej, wielu kandydatów w swych programach wysuwało postulaty, które znacząco wykraczają poza prerogatywy prezydenta.

Według Roberta Bąkiewicza, Polska stoi obecnie przed wysoko niesatysfakcjonującym wyborem. Z jednej strony mamy do czynienia z obecnym prezydentem, żyrującym posunięcia rządzącego Prawa i Sprawiedliwości. Jego konkurentem zaś jest człowiek niebezpieczny dla kraju. Według Bąkiewicza, tak, jak wcześniej Andrzej Duda udzielał swego patronatu ciekawym i potrzebnym inicjatywom patriotycznym, tak Rafał Trzaskowski obejmie opieką inicjatywy homoseksualne i dewiacyjne.

– Nie można pozwolić na to, by groźne, światowe lobby LGBT zdobyło przyczółek w Pałacu Prezydenckim – podsumował ten wątek rozmowy Robert Bąkiewicz.

Obaj komentatorzy zwrócili także uwagę na niezdecydowanie Konfederacji co do poparcia w II turze. Z jednej strony odwołanie się do wolności sumień swych wyborców jest godne pochwały, jednak w sytuacji obecnej taka opieszałość może się na ideowej prawicy zemścić.

– Konfederacja odeszła od stolika negocjacji – orzekli zgodnie Kalinowski i Bąkiewicz.

====================

https://youtu.be/BAfOd9LdCR0

31 minut

Zmieniony ( 30.06.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.