Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 90 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow wirus w koronie; aspekt medyczny arrow Skuteczny lek na covid. [Kolejny].
Tuesday 01 December 2020 15:29:55.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Skuteczny lek na covid. [Kolejny]. Drukuj Email
Wpisał: Maria Majewska   
09.07.2020.

 

 

Skuteczny lek na covid

Maria Majewska <nonnocere3@gmail.com>


To stary inhalacyjny steroid budesonide.  Odkrycia tego dokonali niezależnie lekarze w Japonii, Korei, Singapurze i Teksasie. 

Lek ten hamuje ostry stan zapalny w płucach i zapobiega ich uszkodzeniu przez wirusa covid. 

Leczenie to nie jest promowane przez skorumpowany  establiszment medyczny , bo jak wiadomo Bill Gates i A. Fauci celowo blokują skuteczne leki na covid, żeby promować potencjalnie zabójcze i nieskuteczne szczepienia, których nawet nie ma. 

https://www.naturalblaze.com/2020/07/texas-doctor-reverses-coronavirus-symptoms-in-100-of-cases-with-inexpensive-treatment.html

==================

Dr. Wakefield wyprodukował film " 1986 The Act" o przymusowych toksycznych szczepieniach i ich straszliwych konsekwencjach dla milionów dzieci. Film porusza ważną sprawę zupełnego braku odpowiedzialności koncernów farmaceutycznych  za wypuszczanie na rynek wadliwych, toksycznych i zabójczych szczepionek. Można go obejrzeć na poniższej stronie po uiszczeniu niewielkiej opłaty na stronie :  https://1986theact.com/


Zmieniony ( 09.07.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.