Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 128 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Już cuchnie arrow Komunia na rękę? Niedługo chwałą biskupa w Polsce będzie być pederastą.
Monday 01 March 2021 17:33:38.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc. Powinna pomóc zatrwożonym. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej... [było 2 014 tys..]

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Komunia na rękę? Niedługo chwałą biskupa w Polsce będzie być pederastą. Drukuj Email
Wpisał: swietatradycja   
15.07.2020.

Komunia na rękę? Niedługo chwałą biskupa w Polsce będzie być pederastą.

https://swietatradycja.wordpress.com/2020/07/13/komunia-na-reke-niedlugo-chwala-biskupa-w-polsce-bedzie-byc-pederasta/?fbclid=IwAR3oQV6ZXGVZTssn0NSH2yy7Of2UEt-YSbL4mBcG2lh_52x031U9l-0PqYA

Jeśli nie powrócimy do czci dla Najświętszego Sakramentu, będziemy jako instytucja Kościoła, gnić od środka.

Będzie następował szybki rozkład wiary w Polsce.

Smród rozkładu będzie odrzucał wiernych a ich liczba skurczy się do garstki tych, którzy pozostaną przy czci do Najświętszego Sakramentu.

Ci, którzy podążą za zreformowanym stosunkiem do Najświętszego Sakramentu z czasem zmienią się w jakieś kościoły, których wiele odmian różniących się między sobą nazywa siebie kościołami, ale z wiarą katolicką niewiele ma wspólnego.

Kościół polski, jeśli nie powróci do tysiącletniego obyczaju przyjmowania Komunii Świętej do ust i na kolanach, będzie gnił od środka i owoce rozkładu będą zarażać i uśmiercać kolejne tysiące dusz; na pewno rozkład ten zabije Polskę jako naród i Polskę jako państwo.

Kościół, który stał na straży godności Najświętszego Sakramentu był fundamentem polskiej duchowości i polskiego istnienia. Zabicie w sercach ludzi bojaźni i nabożeństwa wobec Boga to odebranie wiary. Odebranie wiary to unicestwienie polskiego narodu. Kryzys wiary w Polsce spowodował, że „katolicki” naród o włos nie wybiera na prezydenta zwolennika pederastii, nasyłającego pedofili na warszawskie szkoły, trenera lewicowych bojówkarzy, którzy na polecenie obcych mocarstw gotowi są podpalić Polskę i ją zrujnować. Wybieranie takiego człowieka świadczy o tym, że polski naród zamienia się w bioaktywną masę, którą obchodzi tylko pokarm i kopulacja i nie ma żadnych wyższych odniesień.

Brak czci dla Boga pociąga utratę wiary. Utrata wiary pociąga za sobą kryzys  intelektu i ducha Polaków. Skazuje Polskę na unicestwienie.

Kościół, który zrezygnował z zachowania czci dla Najświętszego Sakramentu może będzie świetnie działającą organizacją zbierającą datki na pedofili w sutannach i dobre wynagrodzenie dla przyjaciółki prymasa Polski i jej mocodawców;

może będzie doskonałą instytucją instalującą poprzez Dni Judaizmu państwo POLIN zamiast Polski;

może będzie za pomocą Dni Islamu świetnie działającą agendą Sorosa instalującą w Polsce islamski dżihad;

może nawet zacznie błogosławić niedługo związki homoseksualne – przecież taki los spotkał Kościół krajów beneluxu, i w Niemczech, gdzie obyczaj przyjmowania Komunii na rękę został dziesiątki lat temu wprowadzony.

Nie będzie to jednak miało nic wspólnego z Kościołem Chrystusa.

Jak zawsze w historii pozostanie jakaś garstka ludzi, którzy Kościół Chrystusowy w Polsce przeniosą przez nasze czasy i przekażą wiarę nowemu pokoleniu, ale z pewnością nie będzie to tożsame z instytucjonalną i związaną z KEP działalnością Kościoła. Jako instytucja, Kościół po koronawirusie zajął się niszczeniem wiary tam, gdzie wprowadzono Komunię do ręki. To ostatni akt, który po wielu zgorszeniach i profanacjach na jakie hierarchia od lat przyzwalała, ma ostatecznie zabić wiarę. Jest on dziełem gremium biskupiego w Polsce.

Jeśli Polska nie powróci do czci Najświętszego Sakramentu rozwalcuje ją judeoprotestancka, sodomicka rewolucja. A Kościół w Polsce jako instytucja, która nie umie obronić czci Bożej a zbiera datki na kościelnych pedofili, może  niedługo okazać się organizacją, w której chwałą biskupa będzie bycie pederastą.Zmieniony ( 15.07.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.