Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 97 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Biskupi, kardynałowie 20 arrow Kardynał Murzyn skrytykował ruch "Black Lives Matter".
Thursday 25 February 2021 19:26:42.32.
migawki

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Kardynał Murzyn skrytykował ruch "Black Lives Matter". Drukuj Email
Wpisał: kard. Wilfrid Napier   
18.07.2020.

Kardynał Murzyn skrytykował ruch "Black Lives Matter".

https://www.magnapolonia.org/czarnoskory-kardynal-skrytykowal-ruch-black-lives-matter/


Ruch „Black lives Matter” szybko przejęli ludzie, którym zależy na tym, by zniszczone zostały wartości, na jakich została ufundowana cywilizacja. Walka z rasizmem jest tu ogólnikowym wnioskiem, obok której pojawiają się zupełnie konkretne postulaty promujące ideologię gender i uderzające w rodzinę – uważa czarnoskóry kard. Wilfrid Napier. Komunikat na temat wypowiedzi duchownego opublikował portal „Vatican News”. Portal TVP Info zwraca uwagę, że ukazał się on wyłącznie w polskiej i czeskiej wersji portalu.

===================

Kard. Napier udzielił niedawno wywiadu włoskiemu portalowi „La Nuova Bussola Quotidiana”. Notkę na ten temat opublikował portal „Vatican News”. Jak szybko dostrzegli internauci, pojawiła się ona wyłącznie na polsko- i czeskojęzycznej wersji portalu. Próżno jej szukać np. na anglo-, niemiecko- czy francuskojęzycznych wersjach.

Pochodzący z RPA kardynał, który sam w przeszłości doświadczył represji na tle rasowym, ostro skrytykował ruch „Black Lives Matter”, odpowiadający za przetaczające się przez amerykańskie i zachodnioeuropejskie miasta zamieszki, w wyniku których m.in. demolowane są pomniki.

Jak ocenił kard. Napier, ruch „Black Lives Matter” wypowiada się przeciwko tradycyjnej rodzinie, opartej o związek kobiety i mężczyzny, oraz popiera aborcję. Podkreślił tu poparcie, jakie wyraziły dla niego Planned Parenthood i inne organizacje aborcyjne.

Chęć zmniejszenia liczby Afrykańczyków jest wyrazem rasizmu. Tak samo, jak udzielenie pomocy ekonomicznej tym krajom afrykańskim, które w zamian wprowadzą legislację promującą związki osób tej samej płci czy aborcję – mówi kard. Napier.

/TVP Info/

Zmieniony ( 18.07.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.