Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 84 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow HISTORIE ponure, których skutki się wloką. arrow Dziwi mnie, że nikt w mediach nie analizuje zatrzymania szefa Gromu.
Friday 30 October 2020 15:21:51.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dziwi mnie, że nikt w mediach nie analizuje zatrzymania szefa Gromu. Drukuj Email
Wpisał: IS   
24.07.2020.

Dziwi mnie, że nikt w mediach nie analizuje zatrzymania szefa

Gromu.

IS,mail


Co do zatrzymania S. Nowaka. 


Dziwi mnie, że nikt w mediach nie analizuje zatrzymania szefa Gromu. 
Co w tym towarzystwie robi taka figura? 


Więc ja sobie popuszczę wodze fantazji i logiki! 


         Szef Gromu był szefem komandosów z najwyższej półki, zdolnych do każdej „pracy”, nawet tej najbardziej zbrodniczej, szkolonych również w Mossadzie. 
Jeśli prawdą są kwoty łapówek, o których słyszymy, rzędu milionów zł, to taki "byznes" wymaga szczególnej ochrony, w tym również usunięcia przeszkód w postaci niewygodnych ludzi. 
       Może przypadek Sławomira Nowaka, ważnej persony w rządzie PO, współpracownika Donalda Tuska, odsłoni tajemnice śmierci A. Leppera, gen. Petelickiego, i innych weekendowych "samobójców", począwszy od szyfranta Zielonki?

Może po aresztowaniu tych ludzi znajdą się odważni, którzy ujawnią prawdę?

Może prawda o Smoleńsku wreszcie przebije się przez sprzedajne media? 
Poza tym nasuwa się logiczne pytanie, czy taki mały człowieczek od drogich zegarków jak SN sam to wszystko wymyślił, czy był jedynie wykonawcą niemieckiej koncepcji "układu gdańskiego", w której najważniejszą rolę pełniła "wyjątkowa kasta" sędziów na telefon?

Bez tego cały przekręt nie byłby możliwy. 

Zmieniony ( 24.07.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.