Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 36 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 20+ arrow Dziś modlitwa przed Szpitalem Bielańskim. W intencji zadośćuczynienia Panu Bogu za grzechy aborcji
Tuesday 29 September 2020 06:40:32.30.
migawki
 

 Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dziś modlitwa przed Szpitalem Bielańskim. W intencji zadośćuczynienia Panu Bogu za grzechy aborcji Drukuj Email
Wpisał: Rycerstwo Niepokalanej   
26.07.2020.

Dziś modlitwa przed Szpitalem Bielańskim.

W intencji zadośćuczynienia Panu Bogu za

grzechy aborcji.


26 lipca (niedziela) od godz. 17-tej modlimy się wspólnie przed Szpitalem Bielańskim w intencji zadośćuczynienia Panu Bogu za grzechy aborcji dokonywane w tym szpitalu.

Zachęcamy gorąco wszystkich do udziału w tej modlitwie.

Szpital Bielański przoduje w statystykach, jeśli chodzi o dokonane aborcje w Polsce. Tylko w 2017 r. zamordowano tu 131 nienarodzonych dzieci, głównie zagrożonych niepełnosprawnością (w tym zespołem Downa)

Rycerstwo Niepokalanej gorąco zaprasza na kolejny publiczny różaniec przed Szpitalem Bielańskim.

Zmieniony ( 26.07.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.