Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 67 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Publiczna Krucjata Różańcowa 20 arrow Dziś,26 lipca Siedlce - Msza Święta i Pokutny marsz Różańcowy za Ojczyznę
Wednesday 23 September 2020 23:25:33.30.
migawki
 

  26.09.20 Bielsko Biała – comiesięczna Msza święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

26.09.20 Kielce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

25/26.09 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. CII – czyli sto drugie !!

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dziś,26 lipca Siedlce - Msza Święta i Pokutny marsz Różańcowy za Ojczyznę Drukuj Email
Wpisał: krucjata rozancowa za ojczyzne   
26.07.2020.

26.07 Siedlce - Msza Święta i Pokutny marsz Różańcowy za Ojczyznę

antyk2013 http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=8473

 

W niedzielę 26 lipca odbędzie się kolejny 45 Pokutny Marsz Różańcowy ulicami Siedlec. Początek o godzinie 18-tej pod pomnikiem św. Jana Pawła II.

Marsz ok godz. 20-tej zakończy w Katedrze siedleckiej Msza Święta w intencji Ojczyzny.


Z Maryją Królową Polski modlimy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

 

Będziemy błagać Boga o pojednanie narodowe, zaprzestanie: podziałów społecznych, manipulowania społeczeństwem i siania nienawiści. Będziemy także modlić się o to aby wybrany Prezydent Polski był prowadzony przez Ducha Świętego, by służył Polsce tak jak tego uczą zasady wiary katolickiej i wypływające z niej wartości. 

 

Nasze marsze także mają na celu demonstrowanie publicznie naszych wartości i przekonań patriotycznych. Sprzeciwiamy się walce z chrześcijaństwem oraz wprowadzaniu nowych ideologii, które demoralizują społeczeństwo oraz doprowadzą do zniszczenia cywilizacji poprzez zniszczenie rodziny. Głównym zagrożeniem jest wprowadzanie ideologii LGBT, cywilizacji śmierci i promowanie wartości egoistycznych.

Zmieniony ( 26.07.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.