Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 37 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Ruch OPORU przeciw zniewoleniu arrow Włosi w Senacie atakują: "Scjentokracja przejęła władzę polityczną!"
Saturday 08 August 2020 07:11:57.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Włosi w Senacie atakują: "Scjentokracja przejęła władzę polityczną!" Drukuj Email
Wpisał: RAM, Angelo Giorgianni   
30.07.2020.

Włosi w Senacie atakują: "Scjentokracja przejęła władzę polityczną!"

«Zabronili nam uścisnąć dłoń naszym, umierającym krewnym... Zabronili nam towarzyszyć im na cmentarz, odebrali nam ich ciała, spalili je, a potem zakpili z nas – przedstawiając nam rachunek za kremację!...» http://ram.neon24.pl/post/156727,wlosi-atakuja-scjentokracja-przejela-wladze-polityczna

RAM 28 lipiec 2020  

Wczoraj, 27 lipca 2020, we włoskim Senacie odbyła się konferencja na temat wirusa Covid-19.

Poniżej, zamieszczam skrót bardzo cennej (12-minutowej) wypowiedzi sędziego Angelo Giorgianni – członka stowarzyszenia «L'Eretico» («Heretyk»). O działaniach stowarzyszenia pod linkiem: http://ram.neon24.pl/post/156427,na-oddzialach-opieki-intensywnej-chorych-zabijalismy«Zdjąłem to (mówi Giorgianni, zdejmując z twarzy maskę), co służy do przyzwyczajenia  nas do innego knebla, bo... co jest rzeczą oczywistą, nie mamy do czynienia z sytuacją zagrożenia bezpieczeństwa sanitarnego, mamy do czynienia z bardzo poważną sytuacją zagrożenia dla demokracji...

Jako sędzia, będę mówił wam o morderstwach, uprowadzeniach, użyciu przemocy – będąc świadomym używania słów jak głazów, ale robię to dla uhonorowania prawdy. A to dlatego, że wyłącznie poszukiwanie prawdy może uczynić nas wolnymi – a ja mam zaszczyt reprezentować (tutaj) "L'Eretico" – stowarzyszenie, które skupia takich naukowców jak profesorowie Tarro, Montanari, Gatti (Antonietta Gatti jest żoną i współpracownikiem Stefana Montanari).

Postanowiliśmy zająć się monitorowaniem tego, co dzieje się na świecie, a poprzez inne stowarzyszenia "heretyckie" – utworzone przez naukowców i prawników z innych krajów – przedstawiliśmy naszą, włoską prawdę (o sytuacji) oraz zgromadziliśmy prawdy zrelacjonowane przez obcokrajowców.

Co z tego wszystkiego wynika?

Na ogół, doświadczenie mówi, że uczymy się na błędach, ale my niczego się nie nauczyliśmy: popełniono błędy diagnostyczne i fatalne błędy terapeutyczne, które powtarzały się w czasie, (co więcej) przeniesiono je na cały kraj, a z naszego kraju przeniesiono je do innych państw...

Jako sędzia – kiedy mam do czynienia z osobą nieżyjącą – pierwszą rzeczą, jaka przychodzi mi na myśl, jest przeprowadzenie autopsji. My nie przeprowadzaliśmy autopsji – mało tego, postąpiliśmy jeszcze gorzej: spaliliśmy zwłoki...

 Wśród pierwszych osób, z którymi rozmawiałem była dr. Maria Rita Gismondo, razem z którą staraliśmy się przekazać inną (od oficjalnej) prawdę (o wirusie).

O stanowisku dr. Gismondo pod linkiem:

https://ram.neon24.pl/post/153331,koronawirus-wlochy-pod-ostrzalem-sojusznikow

Jeśli nauka nie ma charakteru demokratycznego, nie może zapewnić postępu. Doszło do tego, że scjentokracja zastąpiła władzę polityczną, która nie była w stanie udzielić odpowiedzi. Owa scjentokracja głosiła dogmaty i powstrzymywała innych przed mówieniem prawdy...

https://en.wikipedia.org/wiki/Scientocracy

Lekarzy wprowadzono w błąd – każąc im wierzyć, że mieli do czynienia ze śródmiąższowym zapaleniem płuc, podczas gdy chodziło o chorobę zakrzepowo-zatorową – nie pozwalając im ponadto na weryfikację diagnozy poprzez autopsję, co doprowadziło do skazania tysięcy osób na śmierć.

Musimy przyjąć to do wiadomości; myśmy zgłosiliśmy to premierowi; nasza grupa "heretyckich naukowców" złożyła formalne zawiadomienie; zarzuciliśmy mu świadomą wolę łamania prawa...

Monitorowaliśmy działalność innych krajów i (możemy stwierdzić, że) popełniono te same, wprost identyczne błędy, a więc rzeczą uzasadnioną jest postawienie pytania, czy za tymi wszystkimi błędami nie kryje się jakiś wyrafinowany pomysłodawca, ponieważ, to, o czym mowa, to nie są błędy: to jest strategia globalna, to jest strategia terroru.

Obserwowaliśmy zapotrzebowanie – zaspokojone również przez mass media, które owemu pomysłodawcy bardzo pomagały – na szerzenie terroru i na bombardowanie nas danymi, które w tym samym kontekście, w dziwny sposób, mieszały osoby z objawami choroby z zainfekowanymi całkowicie bezobjawowo.

I oni nadal prowadzą tę grę – po dzień dzisiejszy – po tym, jak zniszczyli nasze wolności konstytucyjne – ale my przygotowujemy się do postawienia państwa włoskiego przed Wysokim Trybunałem Sprawiedliwości, ponieważ – jeśli przesłanki, na podstawie których ograniczono swobody konstytucyjne, są nieprawdziwe – państwo pogwałciło nasze wolności oraz swe podstawowe wartości i w tej sprawie chcemy uzyskać odpowiedź.

Dokonano zamachu stanu; zniszczyli obywateli wraz ze wszystkimi ich prawami.

Zabronili nam uścisnąć dłoń naszym, umierającym krewnym... Zabronili nam towarzyszyć im na cmentarz, odebrali nam ich ciała, spalili je, a potem zakpili z nas – przedstawiając nam rachunek za kremację!

  Zmusili nas do akceptacji wielu rzeczy, których w normalnych warunkach nigdy nie zaakceptowalibyśmy – gdyby nie owa strategia terroru, która przekonała nas o tym, że zagraża nam straszliwie śmiercionośny wirus!

I cóż za przypadek, że teraz – jak na Mesjasza – musimy czekać na bezużyteczną szczepionkę...

Kardynał Viganò, którego apel podpisałem, mówi o tym, że mamy do czynienia z planem ogólnoświatowym..." (...)

VIDEO: Wypowiedź sędziego Angelo Giorgianni w Senacie włoskim https://youtu.be/vcvjldSNd78

 ***

VIDEO: Cała wypowiedź prezydenta Łukaszenki o pieniądzach za lockdown

https://youtu.be/A4ZzIf_38-U

  Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Zmieniony ( 30.07.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.