Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 128 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow na pasku UE czy na stryczku [USA?] arrow Kim jest Jarosław Gowin? Czemu taki niezniszczalny? 12 minut
Wednesday 02 December 2020 10:40:31.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kim jest Jarosław Gowin? Czemu taki niezniszczalny? 12 minut Drukuj Email
Wpisał: Dr Stanisław Krajski   
31.07.2020.

Kim jest Jarosław Gowin?

Dr Stanisław Krajski

https://www.youtube.com/watch?v=EuIFpR6N2mk


12 minut

Gowin i jego ludzie: dwóch ministrów, w tym Szumowski i pięciu sekretarzy stanu.. A posłów mają tylko 18 , gdy cały klub „zjednoczonej prawicy” liczy 239.

Które loże reprezentują?

Zmieniony ( 31.07.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.