Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 65 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Małgorzata Todd 20 arrow Rozgrywanie rozrywki
Saturday 08 August 2020 08:32:27.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Rozgrywanie rozrywki Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Todd   
31.07.2020.

Rozgrywanie rozrywki

 Małgorzata Todd http://mtodd.pl/?wysija-page=1&controller=email&action=view&email_id=395&wysijap=subscriptions

Szanowni Państwo!

   Populacja homoseksualistów to jeden, w porywach dwa procent społeczeństwa. Czyżby byli tak cenni, że wszyscy normalni mają bić im pokłony? Nie, oni sami tego nie oczekują. Stali się zakładnikami komunistów, którzy zrobili z nich proletariat zastępczy.

Niestety, w niektórych dziedzinach życia społecznego odmienność seksualna obowiązuje w tych pozostałych dziewięćdziesięciu dziewięciu procentach. Należy do nich produkcja filmów i seriali, w których obowiązkowo muszą występować sodomici. Wcale nie chodzi tu o twórców z takimi właśnie upodobaniami, a o granty. Nie robisz filmu o zboczeńcach, nie dostajesz kasy. Proste jak drut. Ten jeden procent niezależnych, to twórcy rosyjscy, którzy są już na innym etapie rewolucji i nie muszą propagować gender.

Co zatem oglądać?

Nic. Trzeba wrócić do czytania książek. Jak nie podobają się lub rażą nowi autorzy, to są znakomici klasycy. Powieść może napisać każdy, kto wie jak to się robi. to nie budowanie mostów, nie wymaga wiedzy specjalistycznej. Nakład finansowy też nie jest porażający. Schody zaczynają się począwszy od dystrybucji, którą resortowe dzieci opanowały niemal całkowicie. Jeżeli autor jest człowiekiem znanym z innych poczynań na arenie publicznej, to ma szanse zaistnieć w świadomości czytelnika, nie będąc nawet po stronie postępu. Innym przypada los Janka muzykanta, czyli zmarnowanego talentu. Wiem o czym mówię, bo próbowałam wylansować początkujących, utalentowanych autorów.

     Czy jest zatem możliwe odwojowanie kultury, a zwłaszcza teatru, filmu i seriali z rąk lewactwa? Recepta jest chyba dość prosta - wystarczyłoby dotować nie podmiotowo, a przedmiotowo, czyli nie teatry, a sztuki! Ktoś może przywołać Klątwę, z której zrobiono przeciwieństwo tego, co autor miał do powiedzenia. Ale to tak, jakby w okładkę Ogniem i mieczem wkleić jakieś pornusy. Na to są odpowiednie paragrafy.

Pozdrawiam i do następnej soboty,
Małgorzata Todd

Zmieniony ( 31.07.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.