Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 44 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów i wojny globalne 20+ arrow Covidowa wojna
Saturday 08 August 2020 07:28:28.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Covidowa wojna Drukuj Email
Wpisał: Maria Majewska   
01.08.2020.

 

 

Covidowa wojna


Maria Majewska <nonnocere3@gmail.com>


W USA I w wielu innych krajach, których politycy są skorumpowani i kontrolowani przez ludobójcze  kartele farmaceutyczne, obecnie toczy się covidowa wojna na śmierć i życie. 

Kilkadziesiąt badań naukowych i tysiące lekarzy z całego świata twierdzą, że covid bardzo łatwo, szybko i skutecznie leczy się  starym, bezpiecznym, dobrze znanym lekiem hydro-chloroqiną/HCQ (pochodną chininy). 

Lekarze chcą nim leczyć pacjentów chorych na covid, lecz przeciwstawia się temu potężna mafia farmaceutycznych oligarchów na czele z Billem Gatesem, skorumpowanym urzędnikiem z NIH -  Antonim Fauci i agenturą komunistycznych Chin – WHO/ONZ, przy haniebnej współpracy zakłamanych korpomediów. 

Celem Gatesa, Fauci i farma-oligarchów jest zablokowanie użycia taniego skutecznego leku w leczeniu chorych na covid, żeby zmuszać lekarzy do stosowania bezwartościowego, toksycznego i bardzo drogiego preparatu ribaviryny, zabójczych wentylatorów (zabijają 90% leczonych nimi ludzi), a potem niesprawdzonych i już dziś wiadomo, że zabójczych szczepionek covidowych.  

Dramatyczny przebieg tej  wojny jest zilustrowany w poniższych reportażach.  Na szczęście coraz więcej ludzi ma już świadomość covidowych medycznych zbrodni i nie podda się zabójczym zabiegom.   

https://www.infowars.com/two-tiered-medicine-why-is-hydroxychloroquine-being-censored-and-politicized/

https://www.infowars.com/frontline-doctors-speak-out-on-covid-cures-and-misinformation/

https://www.infowars.com/frontline-doctors-double-down-on-hydroxychloroquine-in-defiance-of-big-tech-censorship/

https://www.infowars.com/the-censorship-dam-is-breaking-more-doctors-speak-out/

Zmieniony ( 01.08.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.