Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 66 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow USA, Ameryki 18+ arrow Black Lives Matter.15 murzynów postrzel. przez murzynów na pogrzebie murzyna zastrzel. przez murzyna
Saturday 08 August 2020 08:43:07.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Black Lives Matter.15 murzynów postrzel. przez murzynów na pogrzebie murzyna zastrzel. przez murzyna Drukuj Email
Wpisał: Black Lives Matter   
01.08.2020.

Black Lives Matter. 15 murzynów postrzelonych przez murzynów na pogrzebie murzyna zastrzelonego przez murzyna

27.07.2020 Jan Bodakowski https://prawy.pl/109657-black-lives-matter-15-murzynow-postrzelonych-przez-murzynow-na-pogrzebie-murzyna-zastrzelonego-przez-murzyna/


Amerykańska stacja telewizyjna CBS 2 Chicago na swojej stronie internetowej w artykule poinformowała, ani razu nie używając słowa "murzyn" czy "Afroamerykanin", że "co najmniej 15 osób zostało rannych we wtorek wieczorem w strzelaninie, której padli ofiarą uczestnicy pogrzebu w Chicago.

Wśród ofiar jest 10 kobiet i 5 mężczyzn, jedna z ofiar była przypadkowa. Ofiary mają od 21 do 65 lat. Sześć osób jest w poważnym stanie.

Ofiary znajdujące się przed domem pogrzebowym zostały postrzelone przez pasażerów czarnego samochodu. Wystrzelono co najmniej 60 pocisków.

Ofiary przybyły na pogrzeb 31-letniego Donniego Weathersby'ego, którego śmiertelnie postrzelono. Policja przed zdarzeniem podejrzewała, że "na pogrzebie może dojść do uderzenia odwetowego".

Teraz murzyni będą mieli pretensje do policji, że nie zapobiegła zbrodni, a nie do murzynów, którzy strzelają do siebie jak do kaczek.

Chicago to miasto sterroryzowane przez 117 tys. gównie kolorowych członków 55 gangów. Dzięki terrorowi czarnych rasistów z BLM kierowanych przez komunistów, którzy terroryzują amerykańskie miasta, policja w USA zaprzestaje walki z przestępczością, a bezkarni kryminaliści szaleją na mieście.

W dzielnicy, w której miała miejsc strzelania, w zeszłym roku zabito w czerwcu 2019 roku 3 osoby a w tym już 13.

Zmieniony ( 01.08.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.