Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow wirus w koronie; aspekt medyczny arrow Covidowa szczepienna zagłada szykowana Europejczykom
Wednesday 04 August 2021 03:15:21.40.
W Y S Z U K I W A R K A
Covidowa szczepienna zagłada szykowana Europejczykom Drukuj Email
Wpisał: Prof. Maria Majewska   
05.08.2020.

Covidowa szczepienna zagłada szykowana Europejczykom


Maria Majewska <nonnocere3@gmail.com>


Trzeba przeczytać poniższe teksty w linkach (choćby w tłumaczeniu), żeby wiedzieć, że Bruksela  potajemnie szykuje Europejczykom bardzo  prawdopodobną szczepienno-covidową zagładę.  Poszczególne kraje są przymuszane do zakupów na ślepo, już dziś wiadomo, że bardzo szkodliwych i zabójczych szczepionek covidowychEksperymenty na fretkach pokazały, po zaszczepieniu taką szczepionką  i ponownym kontakcie z wirusem covida, wszystkie zwierzęta zdechły. 

Dlatego kartele farmacji prędko zaprzestały dalszego testowania na zwierzętach i  przeszły do masowego testowania tych szczepionek na ludziach.  Z tych testów wiemy, że u ponad 80% ludzi  zaszczepionych rozwinęły się poważne powikłania. A kiedy oni zetkną się z wirusem, prawie na pewno umrą.   

        W Polsce też już toczy się wojna przeciw stosowaniu taniej i skutecznej chlorochiny (dotychczas dostępnej) w leczeniu covida.  Celem tej wojny jest niewątpliwie pozbawienie przestraszonych Polaków skutecznego leku, żeby potem sami ustawiali się w kolejce po zabójcze szczepionki.  

Dlatego konieczne jest organizowanie masowych protestów publicznych przeciw odbieraniu Polakom skutecznych leków na covid i planowanemu szczepiennemu ludobójstwu.  Wzywam wszystkie polskie media do włączenia się do akcji obrony Polaków przed tymi zbrodniami. Konieczne jest także zaopatrzenie się w broń, na wypadek, gdy szczepienne gestapo zacznie walić kolbami do drzwi.

----

https://childrenshealthdefense.org/child-health-topics/mandates/covid-19-vaccines-an-alarming-update-from-europe/


http://initiativecitoyenne.be/

Zmieniony ( 05.08.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.