Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W POLSCE III arrow Premier Rzeczpospolitej złodziejem?
Saturday 21 September 2019 11:51:29.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Premier Rzeczpospolitej złodziejem? Drukuj Email
Wpisał: Migalski   
11.01.2011.

Premier Rzeczpospolitej złodziejem?

http://migal.salon24.pl/266947,premier-rzeczpospolitej-zlodziejem

Kradzież (art. 278 kk) to zabór cudzej rzeczy w celu przywłaszczenia. Pod pojęciem zaboru rozumie się fizyczne wyjęcie rzeczy spod władztwa właściciela.

  Donald Tusk i jego ekipa dokonuje przywłaszczenia naszych pieniędzy, poprzez wyprowadzenie ich z OFE i przekazanie do ZUS. Dla ratowania swojej pozycji politycznej nie waha się dokonać kradzieży należnych nam środków finansowych. Mocne słowa, ale jak inaczej można nazwać kogoś takiego, jak nie złodziejem, zwykłym złodziejem? I to nie jest jakieś "kieszonkarstwo", jakieś podbieranie ze skarboneczki - to wygląda na totalny rympał, na napad z łomem, na kradzież na bezczela! Tegośmy doczekali, takim przebodli nas premierem.

Warto używać mocnych słów tylko w sytuacji naprawdę tego wymagającej. I właśnie obecnie mamy do czynienia z taką sytuacją. Na tego typu złodziejstwo nie zdobył się na razie żaden rząd, żadna bandycka ekipa. Ale odwagę na to znalazł w sobie Donald Tusk i jego pomagierzy.  

Ciekawe, co powiedzą wyborcy tej "liberalnej" i "nowoczesnej" partii, widząc swojego idola w roli najzwyklejszego złodzieja? Wciąż jest cool i git? A może jednak coś się w tych głowach zaczyna rozjaśniać? Eeee, chyba jednak nie....

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.