Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 158 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow wirus w koronie; aspekt medyczny arrow Po szczepionce genetycznej nie będzie można wyleczyć objawów szczepienia
Friday 22 October 2021 18:29:13.35.
migawki
"Tajemnica stanu": Jaki procent pojedynczo zaszczepionych przyjęło drugą szprycę.
 
W Y S Z U K I W A R K A
Po szczepionce genetycznej nie będzie można wyleczyć objawów szczepienia Drukuj Email
Wpisał: Robert Brzoza   
21.08.2020.

 

 

Po szczepionce genetycznej nie będzie można wyleczyć objawów szczepienia

21.08.2020 https://robertbrzoza.pl/post/po-szczepionce-genetycznej-nie-bedzie-mozna-wyleczyc-objawow-szczepieniaList ostrzegawczy od niemieckiej naturopatki, Anette L ** do wszystkich swoich pacjentów pytających o nadchodzącą szczepionkę koronawirusową.

Dla wszystkich moich pacjentów:

Chciałabym pilnie zwrócić uwagę na ważne kwestie dotyczące zbliżającego się szczepienia przeciwko Covid-19.

W ciągu ostatnich 20 lat wielokrotnie przychodzili do mnie pacjenci z objawami poszczepiennymi, które leczyłam. Oczywiście, takie sztucznie wywołane choroby zawsze stanowiły szczególne wyzwanie i są nieco trudniejsze do wyleczenia niż większość chorób pochodzenia naturalnego.

Jednak ponieważ choroby poszczepienne do tej pory były wywołane głównie przez substancje pomocnicze (wzmacniające substancje czynne), organizm nie był w stanie poradzić sobie z ich wydalaniem w indywidualnych przypadkach i dlatego rozwinął odpowiednie symptomy, łagodne do ciężkich, homeopatyczną terapią, w której indywidualna siła życiowa była stymulowana do wydalania toksyn z organizmu, zakończyła się sukcesem, a skutki uboczne szczepienia zniknęły, nawet jeśli często trwało to wiele miesięcy.

Jednak ze względu na nowatorski sposób działania przyszłej szczepionki koronawirusowej, powodzenie leczenia nie będzie możliwe w przyszłości. Po raz pierwszy w historii szczepień tak zwane szczepionki mRNA najnowszej generacji działają bezpośrednio na materiał genetyczny pacjenta, zmieniając w ten sposób indywidualny materiał genetyczny, to odpowiada manipulacji genetycznej - coś, co zostało zakazane, do tej pory nawet było uważane za przestępstwo. Ten zabieg można porównać z manipulacją genetyczną żywności, co jest również bardzo [co najmniej md] kontrowersyjne.

O ile media i politycy obecnie bagatelizują tę kwestię, a nawet bezrefleksyjnie wzywają do takiego nowego rodzaju szczepień, aby móc powrócić do normalności, szczepienia takie są problematyczne pod względem zdrowotnym, moralnym i etycznym oraz również pod względem uszkodzeń genetycznych, które, w przeciwieństwie do szkód spowodowanych przez wcześniejsze szczepienia, będą teraz nieodwracalne i nienaprawialne.

Drodzy pacjenci, po takim nowatorskim szczepieniu mRNA nie będzie już można wyleczyć objawów szczepienia w jakikolwiek komplementarny sposób. Będzie trzeba żyć z jej konsekwencjami, ponieważ nie można ich wyleczyć po prostu przez usunięcie toksyn z ludzkiego ciała, tak jak nie można wyleczyć osoby z defektem genetycznym, takim jak Trisomy 18 lub 21, zespół Klinefeltera, zespół Turnera, genetyczne choroby serca, hemofilia, mukowiscydoza, zespół Retta itp.), ponieważ defekt genetyczny pozostaje obecny na zawsze!

Mówiąc wprost, oznacza to: Jeśli po szczepieniu mRNA dostaniesz odczynu poszczepiennego, ani ja, ani żaden inny terapeuta nie będziemy w stanie pomóc ci przyczynowo, ponieważ uszkodzenie po szczepieniu będzie genetycznie nieodwracalne.

Moim zdaniem te nowe szczepionki stanowią zbrodnię przeciwko ludzkości, która nigdy wcześniej nie była popełniana w tak szerokiej formie w historii.

Jak powiedział dr Wolfgang Wodarg, doświadczony lekarz:

W rzeczywistości ta „obiecująca szczepionka” dla ogromnej większości ludzi jest w rzeczywistości zabronioną manipulacją genetyczną!”.

 Leslaw Pietrasz, 28.07.2020 r.

Zmieniony ( 21.08.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.