Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 94 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow kultura 20+ arrow Jaja bzdyklaczy XXII, czyli zmiana kolorku komuny na tęczowy
Wednesday 28 October 2020 22:03:58.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jaja bzdyklaczy XXII, czyli zmiana kolorku komuny na tęczowy Drukuj Email
Wpisał: Sigma   
24.08.2020.

Jaja bzdyklaczy XXII, czyli zmiana kolorku komuny na tęczowy

Sigma 22.08.2020

Po cholerę poniektórzy zapóźnieni w rozwoju wołają: "Komuno, wróć!".

Przecież ta cholera nigdzie nie odeszła, jeno zmieniła kolorek z czerwonego na tęczowy i dalej prosperuje.

Szczególnie zaś wśród literatów dziecięcych wystruganych z ziemniaka przez niesłusznie nieminione  gremia decydenckie starych komuchów. Bo wiadomo, że kształtowanie "nowego" człowieka trzeba zacząć jak najwczesniej.

Otóż od 11 sierpnia 2020 grono "twórców" książek dla dzieci i młodzieży  w ramach solidarności z osobami LGBT+  masowo podpisuje  list autorstwa  Anity Głowińskiej pseudo "Kici Koci", w którym to liście wyrażają solidarność z gremium, które w liczbie  57 płci, na czele którego stał facet bez przekonania udający babę, co to  już uprzednio zasłynął typowo kobiecymi zagraniami, jako to: porżnięcie majchrem opon, czy pobicie kierowcy - wywołało chryję w Warszawie dn.7 sierpnia.

Dalej owi, jak to się określają ""zawodowi dostarczyciele ufności i nadziei, że świat może być  przyjaznym miejscem"  leją wodę w duchu poparcia dla LGBT+ , po czym list podpisują . Podpisów owych "twórców dla dzieci" jest ponad sto. Są to osoby  przynajmniej dla mnie, Bogu dzięki, całkowicie nieznane.

Poza zacną starszą panią, Joanną Papuzińską, w przypadku której w  ogóle nie wierzę, aby ten list podpisała.

Czynnikiem pocieszającym jest fakt, że jak się dowiaduję, większość z nich została przyszantażowana, że albo podpiszą, albo mogą się pożegnać z pisaniem książek dla dzieci.

Z tym, że siedmioro z nich znajduje się pośród autorów kanonu lektur dla klas I-III. są to: Wierzbicki, Papuzińska, Kasdepke, Kosmowska, Bednarek, Pałasz, Frączek. Na 24 lektury!

Chciałabym wiedzieć, kto układa listę lektur dla klas I-III i dlaczego promuje tamże osoby o poglądach, zwanych kolokwialnie a niepoprawnościowo, pedalskimi

Bo o ile książek pozostałych autorów podpisanych pod tym listem mogę po prostu ani nie kupić, ani nie dać dziecku do czytania, to w przypadku lektur - nie mam tej możliwości.

Pewną wskazówkę przy odpowiadaniu na powyższe pytanie dają nazwiska autorów pozostałych lektur dla nieszczęsnych dzieci klas I-III: Czesław Centkiewicz. Leszek Kołakowski, Danuta Wawiłow - komuniści czystej krwi. Niektórzy nawet z Urzędem Bezpieczeństwa z naganem w dłoni uganiali się za żołnierzami wyklętymi.

Wiadomo, że obecnie komuna przebarwiła się chytrze na tęczowo i dalej robi swoje.

I jak zwykle najbardziej bezbronni, czyli  dzieci - te narodzone i nienarodzone - zostali zostawieni na pastwę różnych zwyrodnialców. A rząd ma to w nosie.

===================

Tu pełna lista tych liżydupów. Groźnych, bo deprawują dzieci:

Lista osób, których książki szkodzą dzieciom. Qrwy /głęboko poruszone/ dzieciom.

md

Zmieniony ( 24.08.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.