Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 129 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow pieniądz - narzędzie rabunku 20+ arrow Polska "prosi" UE o gigantyczną pożyczkę. Zadłużyć się u BANKSTERÓW!! A tamci spokojnie se drukują
Wednesday 20 January 2021 18:23:50.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Polska "prosi" UE o gigantyczną pożyczkę. Zadłużyć się u BANKSTERÓW!! A tamci spokojnie se drukują Drukuj Email
Wpisał: kościński   
27.08.2020.

Polska prosi UE o gigantyczną pożyczkę.

Zadłużyć się u BANKSTERÓW!!

a tamci - spokojnie se drukują - zresztą "wirtualnie" [md] . 

Katarzyna Szymańska-Borginon


https://fakty.interia.pl/raporty/raport-unia-europejska/polska-w-ue/news-polska-prosi-uePolska zaciągnie trzecią co do wielkości, po Włoszech i Hiszpanii, niskoprocentową pożyczkę z Unii Europejskiej na wsparcie miejsc pracy zagrożonych przez kryzys wywołany pandemią. Chodzi o ponad 11 miliardów euro.

Polska dzięki tym środkom może sfinansować na przykład obniżenie składek na ubezpieczenie społeczne, czy wydatki związane ze wsparciem osób prowadzących działalność na własny rachunek oraz firm zatrudniających do 50 osób.

Te środki mają pomóc państwom unijnym uporać się z nagłym wzrostem wydatków publicznych na utrzymanie zatrudnienia w związku z pandemią. Polska będzie musiała spłacić tę pożyczkę maksymalnie w ciągu 15 lat.

Będzie to pożyczka na korzystnych warunkach gwarantowana przez państwa członkowskie Unii. Rada Unii Europejskiej musi jeszcze zatwierdzić polski wniosek.

W sumie do 15 krajów Unii w ramach tej inicjatywy ma trafić ponad 81 miliardów euro. Kolejne kraje już przygotowują wnioski. [SMARUJĄ DUPE MD ]

======================

mail: to chyba kościński jednak wie co robi skoro przewiduje 109 mld deficytu...

a swoją drogą ta kasa to przecież owoc z ostatnich negocjacji ws budżetu ue tj sukcesu polski  o którym mowił premier.…

bierzmy wincyj jeszczy wincyj piniedzy!!!

Zmieniony ( 27.08.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.