Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów i wojny globalne 20+ arrow Kurdowie i nieustraszony Bernard Henry Lévy, czyli izraelski sposób na Iran
Thursday 24 September 2020 00:59:48.30.
migawki
 

  26.09.20 Bielsko Biała – comiesięczna Msza święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

26.09.20 Kielce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

25/26.09 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. CII – czyli sto drugie !!

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kurdowie i nieustraszony Bernard Henry Lévy, czyli izraelski sposób na Iran Drukuj Email
Wpisał: RAM, Maurizio Blondet   
14.09.2020.

Kurdowie i nieustraszony Bernard Henry Lévy,

czyli izraelski sposób na Iran.


RAM 27.09.2017 https://ram.neon24.pl/post/140359,kurdowie-czyli-izraelski-sposob-na-iranNie jest przypadkiem, że 22 września w chińskiej bazie w Dżibuti – funkcjonującej od mniej niż 2 miesięcy – przeprowadzono ćwiczenia z użyciem prawdziwych pocisków..."

============== 

Po skończonej sprawie z ISIS'em – kolej na Kurdów. Wszystko po to by rozpocząć nową wojnę w interesie Syjonu

FINITO DAESH, SI PASSA AI CURDI PER INNESCARE LA NUOVA GUERRA PER SION

http://www.maurizioblondet.it/finito-daesh-si-passa-ai-curdi-innescare-la-nuova-guerra-sion/

  Maurizio Blondet 27 wrzesień 2017     tłum. RAM

  Koniec Daesh'u zbliża się, ale przy pomocy referendum kurdyjskiego – dysponenci globalnego puczu przygotowują się do wywołania następnego konfliktu. Oczywiście na rzecz Izraela i jak wcześniej według planu Kivunim, czyli destabilizując kraje islamskie wzdłuż linii podziałów etniczno-religijnych.

  Bliski Wschód absolutnie nie powinien zaznać spokoju. Netanyahu raduje się w związku z tym głośno, a Bernard Henry Lévy (algierski Żyd, żyjący we Francji) pospieszył by uściskać na miejscu swych dwóch przyjaciół – Masouda Barzani i jego syna Najerfane. Wspomnijmy, że o bezpieczeństwo obydwu Barzani dba Mossad, który kieruje także kurdyjskim wywiadem.

Bernard Henry Lévy  https://en.wikipedia.org/wiki/Bernard-Henri_L%C3%A9vy

Masoud Barzani https://en.wikipedia.org/wiki/Masoud_Barzani

  Obecność Bernarda Henry Lévy u Kurdów jest złowieszcza, pomimo iż sama jego postać jest mało poważna. Lévy jest niezwykle znanym promotorem i propagandystą zachodnich "misji humanitarnych" realizowanych przy pomocy bombardowań, czystek etnicznych i masakr, również w stosunku do całkowicie teoretycznych wrogów Izraela. 

  Ex nouveau philosophe  i jak najprawdziwszy neocon – Bernard Henry Lévy spiskował z islamistami libijskimi, mającymi za cel obalenie Kadaffi'ego; był jednym z głównych zwolenników zniszczenia Libii a także jednym z autorów medialnego usprawiedliwienia tej decyzji. Przez wiele lat był także europejskim propagandystą kurdyjskich Peszmergów i ich bohaterskiego, "świeckiego i nowoczesnego", a także separatystycznego wizerunku.

Powód tego wszystkiego jest oczywisty. Jak wyjaśnił Thierry Meyssan – izraelskie służby działają w Kurdystanie irackim już od lat '60. Po upadku Saddama – i za aprobatą klanu Barzani – pojawił się tam Mossad, dbający o interesy Izraela. Frakcji kurdyjskiej – Izrael pomógł na sposób najbardziej mu właściwy, tj. realizacją wysiedleń oraz czystek etnicznych wobec innych mniejszości arabskich, takich jak Jazydzi i Turkmeni, przygotowując w ten sposób – z milczącą akceptacją USA i NATO – "zdumiewające" zwycięstwo podczas referendum.

  Dziś Kurdowie są doceniani jak nigdy wcześniej – jako że ma to służyć osłabieniu szyickiego rządu w Bagdadzie i utrudnieniu mu funkcjonowania, choćby poprzez wywołanie wojny domowej kurdyjsko-irackiej.

Obecnie, Netanyahu obiecał Masoudowi Barzani "pomoc" w zarządzaniu krajem w postaci "200 000 Izraelczyków".

  Zawarte jest to w tajnym porozumieniu, które zostało ujawnione prawdopodobnie przez tygodnik ukazujący się w Erbil'u – nazywający się – cóż za przypadek – "Israel-Kurd".

  Israel-Kurd   https://issuu.com/kurdisrael

  200 000? Nie jest to jednak liczba tak absurdalna na jaką wygląda.

  Jak pisze Sarah Abed, znawczyni historii i polityki Kurdów:

  "Aspiracje na rzecz 'Wielkiego Izraela' w pełni pasują do kurdyjskiego planu majacego za cel 'Wielki Kurdystan'. Projekt "Wielkiego Izraela", opracowany przez Oded'a Yinon'a (autora "Planu Kivunim") nakazuje wręcz by wkorzystać Kurdów na rzecz skrupulatniejszego poćwiartowania krajów sąsiednich, co przyczyniłoby sie do zrealizowania poszerzonej dominacji Izraela (...). Niedawne badania przeprowadzone na Uniwersytecie Żydowskim potwierdziły, że populacją genetycznie najbliżej spokrewnioną z Żydami mogą być Kurdowie".

  Podsumowując, Żydzi odkryli, że Kurdowie są prawie, że tak żydowscy jak oni sami, z czego wynika, że łączą ich więzy braterstwa.

https://i1.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2017/09/bernard-henri-a-cannes-pour-peshmerga_5602733.jpg?w=640

Tak to Izrael znalazł w końcu – w pobliżu swych wrogów, którym poprzysiągł zniszczenie – obszerną enklawę bogatą w ropę naftową, która staje się jego własnością i z której można przygotować wojnę przeciwko Iranowi (znajdującemu się w bliskim jej sąsiedztwie), a także uruchomić stamtąd plan "B" – tj. awaryjny – w stosunku do Syrii, po tym jak Moskwa, Hezbollah i Teheran unieszkodliwiły plan "A".

  Odnośnie Iranu:

W irackiej miejscowości Kirkuk pojawiły się, a raczej zostały pokazane jednostki bojowe Kurdów irańskich, przybyłych tam z Iranu celowo – ubrane w kamuflaże natowskie, z amerykańską bronią (a nie kałasznikami), co stanowi oczywistą i arogancką pogróżkę w kierunku Teheranu. Z Iranu do Kirkuk przybyły tysiące Kurdów – rzekomo po to, by u boku Kurdów irackich "walczyć z Państwem Islamskim".

  Znalazła się tam także jednostka “Hoshabi al Khalil”, należąca do Kurdyjskiej Partii Wolności (PAK). Obecnie PAK deklaruje, że "gotowy jest na jakiekolwiek poświęcenia, by tylko uniemożliwić siłom wspieranym przez Iran odebranie terytoriów kontrolowanych przez Kurdów". Wspomnianymi "siłami wspieranymi przez Iran" są jednostki powszechnej mobilizacji "Hashd al-Chaabi", które walczyły z ISIS'em. Należą do nich iraccy bojownicy szyici, których punktem odniesienia jest Ali Al Sistani – naczelny imam szyicki Iraku oraz Irańczycy, wierni najwyższemu przywódcy Iranu – Ali Khamenei.

  Uzbrojeni eksponenci Kurdyjskiej Partii Wolności (PAK) powiedzieli dziennikarzom zachodnim: "Ugrupowanie 'Hashd al-Chaabi' uważamy za terrorystyczne, sa gorsi od ISIS'u – uważamy ich za zagrożenie dla świata". Przesada w stylu "zagrożenie dla świata" zdradza obecność Netanyahu z jego hiperbolami. Wiadomo zreszta od dawna, że PAK jest starym dziełem CIA i Mossadu razem. W latach ubiegłych - członków tej partii używano do infiltracji na teren Iranu, sabotaży i zbierania informacji. Obecnie zbroi sie ich i szkoli w celu bardziej ambitnym. Czyżby chodziło o niepodległościową walkę zbrojną na terytorium Iranu – wspomaganą obecnością 200 000 Izraelczyków?

  Analityczka Sarah Abed pisze: "W styczniu 2012 gazeta Le Figaro opowiedziała, że agenci służb specjalnych werbowali i szkolili w tajnych obozach irackiego Kurdystanu dysydentów irańskich".

  Po czym dodaje: "Biorąc stronę Kurdów – Izrael zarabia dla siebie oczy i uszy otwarte na Iran, Irak i Syrię". Pisze także: "Wszystkie kurdyjskie ugrupowania polityczne w regionie mają wieloletnie powiązania z Izraelem, co łączy się z poważnymi epizodami przemocy na tle etnicznym w stosunku do Arabów, Asyryjczyków i Turkmenów".  Czystki etniczne tak "zhomogenizowały" obszar, że Kurdowie stali się większością.(...)

  Thierry Meyssan potwierdza, że: "1 czerwca 2014 służby Arabii Saudyjskiej, USA, Izraela, Jordanii, autonomicznego Regionu Kurdystanu irackiego, Qataru, Wielkiej Brytanii i Turcji zorganizowały w Ammanie, w Jordanii spotkanie przygotowujące inwazję ISIS-u na Irak. Wiemy o istnieniu tegoż zebrania na podstawie dokumentu tureckiego, który natychmiast został opublikowany przez gazetę Özgür Gündem, z którą współpracowałem. Gazeta została zamknięta przez "sułtana"  Recep'a Tayyip'a Erdoğan'a". (...)

  Osobiście sądzę, że to, do czego dąży Izrael to duży konflikt z Iranem, co spowoduje, że moratorium jadrowe straci swą ważność, a Waszyngton zmuszony zostanie do następnego posunięcia na korzyść Syjonu, do czego jak zawsze przyłączy się Europa.

  Być może nie jest przypadkiem, że 22 września wojskowi chińscy z bazy w Dżibuti – funkcjonującej od mniej niż 2 miesięcy – przeprowadzili ćwiczenia z użyciem prawdziwych pocisków.

Być może Pekin wie o czymś, o czym my nie wiemy, ale czego się domyślamy.

Chińskie ćwiczenia w Dżibuti: https://i1.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2017/09/china-africa-1.jpg?w=900

***

  Amidst Universal Opposition to KRG Referendum, Israel Stands By Kurds

By aligning with the Kurds Israel gains eyes and ears in Iran, Iraq, and Syria

http://www.mintpressnews.com/amidst-universal-opposition-krg-referendum-israel-stands-kurds/232361/

  "Yinon Plan"

https://en.wikipedia.org/wiki/Yinon_Plan

  ODED YINON – CURRICULUM  VITAE

https://wikileaks.org/gifiles/attach/32/32480_Cv1.Doc

  “Greater Israel”: The Zionist Plan for the Middle East – The Infamous "Oded Yinon Plan"

https://www.globalresearch.ca/greater-israel-the-zionist-plan-for-the-middle-east/5324815

  Study Finds Close Genetic Connection Between Jews, Kurds

http://www.haaretz.com/study-finds-close-genetic-connection-between-jews-kurds-1.75273

  Kurdystan: to, co ukrywa referendum

Kurdistan: quello che il referendum nasconde

http://www.voltairenet.org/article198068.html

  ***

  Kivunim, Gladio, ISIS − czyli terroryzm na obstalunek

http://ram.neon24.pl/post/134302,kivunim-gladio-isis-czyli-terroryzm-na-obstalunek

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Zmieniony ( 14.09.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.