Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 29 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow wieś; \"bitwa o handel\" arrow Protest rolników przed siedzibą PiS. "Kaczyński zdrajca wsi"
Thursday 24 September 2020 00:40:44.30.
migawki
 

  26.09.20 Bielsko Biała – comiesięczna Msza święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

26.09.20 Kielce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

25/26.09 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. CII – czyli sto drugie !!

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Protest rolników przed siedzibą PiS. "Kaczyński zdrajca wsi" Drukuj Email
Wpisał: Kaczyński zdrajca wsi   
16.09.2020.

Protest rolników przed siedzibą PiS.

"Kaczyński zdrajca wsi"


Przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości rano rolnicy zorganizowali protest przeciwko nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt.

https://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwosc/200919555-Protest-rolnikow-przed-siedziba-PiS--Kaczynski-zdrajca-wsi.html


W środę w Sejmie odbędzie się pierwsze czytanie projektu ustawy o ochronie zwierząt oraz drugie czytanie projektu specustawy covidowej, która przewiduje zwolnienie urzędników z odpowiedzialności karnej za działania w celu przeciwdziałania Covid-19.

Przed tygodniem prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński poinformował, że jego partia złoży projekt zmian w ustawie o ochronie zwierząt. Tzw. "piątka dla zwierząt" zakłada m.in. wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt futerkowych, ograniczenie uboju rytualnego w Polsce, zwiększenie kompetencji organizacji pozarządowych oraz ograniczenie trzymania zwierząt na stałe na uwięzi.

W środę pod siedzibą PiS zgromadzili się rolnicy, którzy domagali się odrzucenia projektu ustawy. Głos zabrała m.in. była posłanka Renata Beger.

- Panie prezesie przyszliśmy po to, żeby powiedzieć, że jest pan człowiekiem zmanipulowanym przez organizacje pseudoekologiczne, które powołały sobie inspektorów - powiedziała, zwracając się do Jarosława Kaczyńskiego. 

 - To jest likwidacja nie tylko tych gospodarstw, ale również zakładów produkujących pasze, zboże. To jest łańcuch, w którym nie może zabraknąć ani jednego ogniwa, bo jeżeli zabraknie, to łańcuch się rwie - mówiła o rezygnacji z uboju rytualnego.

Około godziny 10 przedstawiciele rolników zostali wpuszczeni do siedziby PiS.

Zmieniony ( 16.09.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.