Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 110 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow wirus w koronie; aspekt medyczny arrow Podano im szczepionki na COVID-19. Poważnie zachorowali
Tuesday 01 December 2020 16:38:11.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Podano im szczepionki na COVID-19. Poważnie zachorowali Drukuj Email
Wpisał: AstraZeneca   
22.09.2020.

Podano im szczepionki na COVID-19. Poważnie zachorowali


 
https://www.fronda.pl/a/podano-im-szczepionki-na-covid-19-powaznie-zachorowali,150472.html

Ogromna fala krytyki spadła na brytyjsko-szwedzki koncern farmaceutyczny AstraZeneca pracujący nad jedną ze szczepionek na COVID-19 po tym, jak okazało się, że próbowano zataić informacje o poważnym zachorowaniu dwóch wolontariuszy, którym eksperymentalnie podano szczepionkę. Przebieg badań opublikowano pod presją opinii publicznej.

Pojawiają się poważne wątpliwości czy presja nałożona na naukowców i koncerny farmaceutyczne w kwestii stworzenia szczepionki na koronawirusa nie sprawi, że do użytku trafią szczepionki źle przebadane, mogące okazać się wielkim niebezpieczeństwem dla zdrowia.

AstraZeneca przez długi czas ukrywała poważne choroby neurologiczne, na jakie zapadło dwoje wolontariuszy, którym eksperymentalnie podano szczepionkę wypracowaną przez ten koncern. Testy szczepionki rozpoczęły się w kwietniu. Były dwukrotnie wstrzymywane po ujawnieniu poważnych przypadków zachorowań. Drugi z nich odnotowano we wrześniu.

Po sprawdzeniu danych przez niezależnych ekspertów testy wznowiono. Szczepionkę koncernu otrzymało już 18 tys. osób na świecie. Docelowo w ramach badań ma zostać zaszczepionych 50 tys. ochotników.

U pierwszej wolontariuszki, która w wyniku podania szczepionki poważnie zachorowała, zdiagnozowano zapalenie rdzenia kręgowego. Drugi przypadek zachorowania jest niejasny, ale według informatora „New York Times”, to ta sama choroba. kak/New York Times, gazeta.pl

 =================

czekista2020.09.22 5:22

W normalnym trybie, badanie szczepionek zajmuje 4 - do 6 -ciu lat. A tu, proszę 4 do 6 miesiecy. To sa zbrodniarze, bo wiedza czym taka przyspieszona procedura skutkuje. Pytanie; Dlaczego oni czuja sie tak bezkarni?

Zmieniony ( 22.09.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.