Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 126 gości
S T A R T arrow Kościół arrow ABC arrow Katolekcje - najnowsza książka prałata Kneblewskiego.
Wednesday 02 December 2020 17:21:48.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Katolekcje - najnowsza książka prałata Kneblewskiego. Drukuj Email
Wpisał: ks. prałat Roman Kneblewski   
22.09.2020.

Katolekcje - najnowsza książka prałata Kneblewskiego.


https://3dom.pro/ks-roman-kneblewski-katolekcje.html


[42 zł]


W sierpniu miała miejsce premiera książki prałata Romana Kneblewskiego „Katolekcje”. [4

Być może słyszeli Państwo o związanych z nią perturbacjach zdrowotnych Księdza Prałata, który zasłabł podczas spotkania z czytelnikami, transmitowanego przez telewizję internetową. Ksiądz Kneblewski od dłuższego czasu zmaga się z problemami kardiologicznymi. Do pogorszenia jego stanu zdrowia przyczyniła się jednak tzw. pandemia koronawirusa.

 

Nie, ksiądz nie rozchorował się na „Covid” ˗ po prostu służba zdrowia w całości przestawiona na walkę z nowym wirusem, przestała terminowo świadczyć inne usługi medyczne. Nie pierwszy raz widzimy, jak prawdziwe okazuje się porzekadło o „lekarstwie gorszym od choroby”. Na nic zda się radość z informacji, że pacjent nie jest nosicielem Covid-19, gdy umrze z powodu, iż zamiast podjąć akcję resuscytacyjną, lekarz będzie się zajmował robieniem wymazu potrzebnego do testu na obecność koronawirusa.

W tym przypadku jednak nie było tak źle, a ksiądz Roman wraca powoli do zdrowia.

 ==================

Oprócz powyższej, niezamierzonej lekcji na temat racjonalności władz w zakresie polityki zdrowotnej wydana przez nas książka, już w sposób zamierzony, porusza wiele fundamentalnych kwestii. Tematy zawarte w książce „Katolekcje”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa 3DOM, idealnie wpasowuje się w realia panujące w kościołach podczas pandemii, oraz odnoszące się do „postępu” posoborowego. Internetowy kanał księdza Romana, gdzie mogliśmy wysłuchać jego kazań, jest blokowany i cenzurowany. Ponadto ksiądz Kneblewski został odwołany z funkcji proboszcza w bydgoskiej parafii oraz wysłany na emeryturę.

W związku z powyższymi faktami, ze słowami księdza prałata będziemy mogli zapoznać się przede wszystkim, jeśli nie jedynie poprzez słowo drukowane, z czym też spieszymy naprzeciw naszym Klientom. W niniejszej lekturze znajdą Państwo odpowiedzi na pytania dotyczące celibatu, tego, czym naprawę jest Msza Święta oraz czy Maryja i Pan Jezus byli Żydami?

 

Ponadto Czytelnicy zgłębią tematy takie jak Rycerstwo Chrystusa, czym warto się kierować, aby do niego należeć i żyć według reguły służby Chrystusowej. Dlaczego Matka Boża jest uznawana za Królową Polski? Skąd tak ogromny kult maryjny w naszym kraju? Co należy zrobić, by móc z niego czerpać jak najwięcej łask nie tylko dla siebie, ale i dla całego kraju.

 

Ksiądz Kneblewski porusza w swoim tekście temat narodu i historii Polski. Niewątpliwie Czytelnicy odnajdą tam interesujące tematy, takie jak: Chrzest Polski, Cud nad Wisłą, faszyzm, antysemityzm oraz wiele innych. Niewiele jest na rynku rzetelnych, napisanych przez godne zaufania autorytety, poradników dla katolików, które traktują o sposobie życia według Wiary i Tradycji. W ostatnim rozdziale książki „Katolekcje” Czytelnik znajdzie całą gamę tematów ważnych, istotnych, by trzymać się ścieżki wyznaczonej przed wiekami przez Boga. Polecamy publikację, która w naszej ofercie już posiada status bestsellera! Książkę, zawierającą lekcje, które wniosą wiele do życia każdego świadomego katolika.

Zmieniony ( 22.09.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.