Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 111 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Już cuchnie arrow KUL będzie współpracował z Onetem. Ode mnie już ani złotówki nie dostaną !!
Monday 01 March 2021 16:47:42.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc. Powinna pomóc zatrwożonym. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej... [było 2 014 tys..]

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
KUL będzie współpracował z Onetem. Ode mnie już ani złotówki nie dostaną !! Drukuj Email
Wpisał: Rektor ks. prof. Mirosław Kalinowski   
24.09.2020.

 

 

KUL będzie współpracował z Onetem.

Ode mnie już ani złotówki nie dostaną !!

 

Rektor uczelni uzgodnił szczegóły z redakcją portalu

[KUL-Katolicka Uczelnia Lewacka]

2020-09-23 https://www.bibula.com/?p=118762


Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II będzie współpracował z portalem Onet. Spotkanie na temat warunków porozumienia odbyło się we wtorek w obecności rektora uczelni, o czym uczelnia poinformowała w mediach społecznościowych.

Dziękujemy za spotkanie z Bartoszem Węglarczykiem i Andrzejem Gajcym. Rozmawialiśmy o współpracy KUL-u z Onetem. Obecny był rektor ks. prof. Mirosław Kalinowski”, można przeczytać na Twitterze uczelni.

Informacja spotkała się z negatywnymi komentarzami ze strony internautów. Wielu z nich nie potrafi zrozumieć decyzji rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego o nawiązaniu współpracy z medium należącym do koncernu Ringier Axel Springer, które niejednokrotnie publikowało, mówiąc najdelikatniej, kontrowersyjne [chodzi o OSZCZERCZE. md] materiały na temat Kościoła i Polski.

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II to kościelna szkoła wyższa o pełnych prawach publicznych szkół wyższych. Jest najstarszą uczelnią w Lublinie i trzecim najstarszym uniwersytetem w Polsce. Został założony 27 lipca 1918 roku. Obecnie uczelnia posiada 8 wydziałów, siedem w Lublinie oraz zamiejscowy w Stalowej Woli, na których otwartych jest łącznie 47 kierunków, z liczbą blisko 10 tysięcy studentów.

Źródło: Twitter

TK

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]
No ode mnie już ani złotówki nie dostaną
zyga
Od dawna nie daję na KUL pieniędzy.
Ta uczelnia nie jest katolicka i władze Kościoła w Polsce nic z tym nie robią. Co się dzieje z tymi duchownymi?! Potrzeba nowych Wyszyńskich, prawych, odważnych i przede wszystkim WIERZĄCYCH.
Maria
Teraz niech rektor zbiórki na KUL organizuje w Onecie a nie w kościołach. Grosza nie dam!!!
antykul
Przez 31 lat , od 89 roku, z KUL-u nie wyszła żadna , nawet najmarniejsza , inicjatywa pożyteczna dla kościoła , katolików lub Polski. W tym czasie KUL dopuścił sie szeregu ekscesów kwestionujących jego misję . Istnienie tej szkoły z punktu widzenia kościoła jest nawet szkodliwe. Prawdę mówiąc , przed 89 rokiem również trudno znaleźć jakieś przykłady rzeczywiście potrzebnej kościołowi i Polsce działalności naukowej. Leszek Balcerowicz był przygotowywany do swojej zabójczej misji na różnych stypendiach zagranicznych juz od lat 70-ych , natomiast pracownicy KUL-u jeździli za granicę tylko dla odbycia wycieczki i zakupu japońskiego,tranzystorowego radia . Niczego wiecej z te wojaże nie przyniosły. Axel Springer jest żydowsko-amerykański , dlatego jest oczywiste ,że KUL zacznie zajmować sie teraz propagowaniem judeochrześcijaństwa, ideologii LGBT,aborcjonizmu, depopulacji, ekologizmu i przede wszystkim wychwalania Stanów Zjednoczonych
Mirek

KUL-Katolicka Uczelnia Lewacka
Ela
Odciąć KUL od finansowania przez wiernych. Niech dają organizacje LGBT+, onet, fakty i inne sorosy…
Staszek
Kościół sam wchodzi w lewackie łapy. Onet to lewacki i niemiecki portal. Żaden kościół nie powinien zbierać na kul.
Michu.
Tak właśnie wygląda marksistowski marsz przez instytucje, uczelnie i kulturę . Dochodzi , a właściwie już się zadomowił w niektórych instytucjach Kościoła i uczelniach katolickich. Na jakakolwiek reakcję Prymasa Polaka ,czy abp. Gądeckiego nie liczmy.
agaton

CZYTAJ RÓWNIEŻ:


(Wybór linków generowany przez serwer BIBUŁY)

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2020-09-23)

Zmieniony ( 24.09.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.