Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 24 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow wirus w koronie; aspekt medyczny arrow Dyrektor naukowy firmy Pfizer: "Pandemia się skończyła".
Friday 30 October 2020 05:48:43.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dyrektor naukowy firmy Pfizer: "Pandemia się skończyła". Drukuj Email
Wpisał: Dr Mike Yeadon, były wiceprezes i dyrektor naukowy firmy Pfizer   
27.09.2020.

 

 

Dyrektor naukowy firmy Pfizer: "Pandemia się skończyła".

 

BiałyKabriolet https://www.ekspedyt.org/2020/09/25/nadciaga-druga-fala-covidowej-propagandy/


Fragment wywiadu z Dr M. Yeadon’em.

Chief science officer for Pfizer says „second wave” faked on false-positive covid tests, „pandemic is over”

Dyrektor naukowy firmy Pfizer mówi, że „druga fala” sfałszowana w oparciu o fałszywie dodatnie testy COVID,pandemia się skończyła”.

================

Były dyrektor naukowy giganta farmaceutycznego Pfizer mówi, że w oszałamiającym rozwoju sytuacji „nie ma dowodów sugerujących, że powinna nastąpić druga fala”. Insider „Big Pharmy” zapewnia, że fałszywie dodatnie wyniki z nieodłącznie niewiarygodnych testów COVID są wykorzystywane do wytwarzania „drugiej fali” opartej na „nowych przypadkach”.

Dr Mike Yeadon, były wiceprezes i dyrektor naukowy firmy Pfizer (przez 16 lat), mówi, że połowa lub nawet „prawie wszystkie” testy na obecność COVID są fałszywie dodatnie.

Dr Yeadon argumentuje również, że próg odporności stadnej może być znacznie niższy niż wcześniej sądzono i mógł już zostać osiągnięty w wielu krajach.

W wywiadzie z zeszłego tygodnia dr Yeadon został zapytany:

Opieramy politykę rządu, politykę gospodarczą, politykę swobód obywatelskich, jeśli chodzi o ograniczenie liczby osób na spotkaniu do sześciu … wszystko w oparciu o, co może mieć miejsce, całkowicie fałszywe dane dotyczące tego koronawirusa?

Dr Yeadon odpowiedział prostym „tak”.

Dr Yeadon powiedział w wywiadzie, że biorąc pod uwagę „kształt” wszystkich ważnych wskaźników światowej pandemii, takich jak hospitalizacje, wykorzystanie OIOM i zgony, „pandemia zasadniczo się skończyła”.

Yeadon powiedział w wywiadzie:

Gdyby nie dane z testów, które cały czas dostajesz z telewizji, słusznie doszlibyście do wniosku, że pandemia się skończyła, bo nic się nie wydarzyło. Nie ma przesłanek naukowych sugerujących, że powinna nastąpić druga fala ”.

Rozmowę można odsłuchać pod adresem LINK

Zmieniony ( 27.09.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.