Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 10 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów i wojny globalne 20+ arrow Testy rządzące światem, der Schrott i wieczny stan wyjątkowy. Machinacje, manipulacje pandemoniczne.
Friday 30 October 2020 05:00:40.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Testy rządzące światem, der Schrott i wieczny stan wyjątkowy. Machinacje, manipulacje pandemoniczne. Drukuj Email
Wpisał: Wawel   
27.09.2020.

Testy rządzące światem, der Schrott i wieczny stan wyjątkowy.

Machinacje, manipulacje pandemoniczne

27.09.2020 https://wawel.neon24.pl/post/157884,testy-rzadzace-swiatem-der-schrott-i-wieczny-stan-wyjatkowy

"Der Schrott" to ZŁOM *), śmieci. Terminu tego używają m.in.  prof. dr hab. S.Bhakdi i prof. dr K.Reiss dla opisania manipulacji pandemicznej budowanej od kwietnia/maja i opartej w całości na mnożeniu z testów wyssanej liczby "chorych".

Obecna histeria i jej budowanie w całości oparte są na wynikach testów oraz na manipulacji WERBALNEJ, w którejna miejsce słów "osoba z pozytywnym wynikiem testu PCR lub testu serologicznego" (serologiczny jest jeszcze gorszy od genetycznego, gdyż reaguje na kilkadziesiąt wirusów, w tym na koronawirusy zwykłego, sezonowego przeziębienia i reaguje na ślady po minionych przeziębieniach - są na temat fikcyjności testów serologicznych dziesiątki prac a nawet oświadczeń przeróżnych rządowych instytucji ochrony zdrowia) podstawia się w całej globalnej machinie medialnej słowa "zarażony, zakażony" a w końcowym etapie MACHINACJI SŁOWNEJ wciska się słowo    C H O R Y.

W tym samym celu podpłaceni (jak w przypadku "ekspertów" od "pandemii" świńskiej grypy) eksperci wprowadzili do powszechnego użytku  termin "chorzy bezobjawowi". I w ten oto sposób "chorzy bezobjawowi" zmieniają się w "chorych na Covid-19", czyli w ludzi zaziębionych, zagrypionych mających zapalenia oskrzeli, płuc i podwyższoną temperaturę będących po fejkowych testach.  I PANDEMIA KWITNIE.

I tak oto mamy... aż po Armageddon - wieczny stan wyjątkowy. Grypa to choroba globalna i niezbywalna o objawach podobnych do c-19 w związku z tym "objawowców" (oraz ""zrodzonych z kontaktów z nimi "bezobjawowców zainfekowanych" kierowanych na kwarantanny) kwalifikowanych do fejk testów (dwojakiego typu) NIGDY NIE ZABRAKNIE. 

Teraz wszystkim rządzi zaklęcie globalnych gangsterów brzmiące  DOBOWA LICZBA ZAKAŻEŃ. I ona wystarczy do drugiego lockdownu i powrótu "obostrzeń". 

Macherzy byliby głupcami, gdyby dzisiejsza wersja fabrykacji pandemii nie uczyła się na błędach niezbyt dobrze poprowadzonego fałszerstwa PANDEMII ŚWIŃSKIEJ GRYPY. Udoskonalili swoje metody. Nie tak łatwo będzie się wywikłać... Zwłaszcza przy tak fejkowych i dywersyjnych władzach jakie mamy w Polsce.

 Poniżej znakomity film, jeden z najlepszych w sieci, pokazujący w oparcie o dane naukowe

- zbędność (brak wpływu na cokolwiek, poza likwidacją klasy średniej)  lockdownu

- zbędność maseczek

- zbędność dystansu

- istotę manipulacji produkującej GLOBALNE POCZUCIE ZAGROŻENIA

- tożsamość przebiegu "pandemii" c-19 z normalnymi, sezonowymi przebiegami gryp i chorób grypopodobnych

- istotę manipulacji wynikami testów

- szykowanie medialnej "drugiej fali" mającej doprowadzić do wyszczepienia świata [ta faza właśnie się rozpoczęła, naganiaczem uczyniono Izrael]

- oparcie budowy histerii i rzekomej drugiej fali za testach reagujących na ZŁOM, na martwe, nieaktywne  szczątki kodu genetycznego wirusa. 

 Film jest bez żadnych napisów. Poniżej opisuję jak dodać napisy angielskie a następnie automatycznie je przetłumaczyć. Film jest tak rewelacyjny, że każdy musi go obejrzeć. Są w nim też podane bardzo ważne linki, nazwiska uczonych, adresy stron internetowych prezentujących niesterowaną wiedzę o rzekomej pandemii.

 LINK DO FILMU:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=88&v=8UvFhIFzaac&feature=emb_logo

https://youtu.be/8UvFhIFzaac

Sposób przetłumaczenia filmu Youtube na polski: 

1. jeśli napisy w jakimś języku (angielski, niemiecki etc.) są już dodane do filmu to wtedy: 

Napisy --> Przetłumacz automatycznie --> [z listy wybieramy] Polski

2. jeśli film jest bez żadnych napisów, to najpierw musimy je dodać (zrobi to wbudowany w Youtube moduł rozpoznawania mowy) a następnie przetłumaczyć:

Ustawienia --> Napisy --> angielski (wygenerowane automatycznie) --> Napisy --> Przetłumacz automatycznie --> [z listy wybieramy] Polski

==========================

PRZYPISY

*) złom - "Test PCR nie był przeznaczony do tego, do czego się go używa i nagle... cały świat stał się jego zakładnikiem! Test sygnalizuje nie obecność wirusa, lecz obecność cząstek kodu wirusa. Co z tego wynika? Jak wiadomo NIEAKTYWNE cząstki kodu genetycznego wirusa (różnych wirusów) mogą się do nas „przyczepiać”. Cząstki kodu genetycznego wirusa zalegają w nas ( jeśli mieliśmy przelotny i powierzchowny kontakt z kimś mogącym zakazić lub jeśli organizm nasz wytworzył jakiś czas temu przeciwciała) do... 3 miesięcy. Jest to tzw. złom (der Schrott), martwe, nieaktywne resztki cząstek kodu wirusa. Można by to porównać do tego, że analogicznie ok. 90% z nas nosi w sobie wirusa opryszczki nie wiedząc o tym, „bezobjawowo”. Z tą różnicą, że czym innym jest wirus jako całość, a czym innym „cząstki” jego kodu. Otóż testy PCR wykrywają martwe cząstki kodu wirusa. Jeśli nasz test PCR trafia na złom – daje wynik pozytywny. Dalej idzie – mój Boże ludzkiej głupoty – kwarantanna. A media podają rosnącą liczbę CHORYCH!" [opis "złomu" oparty o wykłady prof. Bhakdi i prof. Reiss].

Zmieniony ( 28.09.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.