Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 156 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów i wojny globalne 20+ arrow Macron, "ta pederastyczny" sługa Złego, musi odejść !! - A on mówi to o Łukaszence...
Sunday 25 October 2020 17:36:34.30.
migawki
 

25.10.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Macron, "ta pederastyczny" sługa Złego, musi odejść !! - A on mówi to o Łukaszence... Drukuj Email
Wpisał: Emmanuel Macron   
28.09.2020.

Macron, "ta pederastyczny" sługa Złego, musi odejść !!

a on mówi to o Łukaszence.

[ty, pedale, masz czelność, to my też możemy pisać… md]


2020-09-27 https://www.bankier.pl/wiadomosc/Macron-Lukaszenka-musi-odejsc


Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka "musi odejść" - powiedział prezydent Francji Emmanuel Macron w wywiadzie dla francuskiej gazety "Le Journal du dimanche".

"To, co dzieje się na Białorusi, to kryzys władzy, władzy autorytarnej, która nie może zaakceptować logiki demokracji i która utrzymuje się siłą. To jasne, że Łukaszenka musi odejść" - podkreślił Macron.

Prezydent Francji powiedział również, że jest "pod wrażeniem odwagi demonstrantów" na Białorusi. "Wiedzą, jakie ryzyko podejmują (...) a mimo to kontynuują działania na rzecz demokracji w tym kraju" - dodał Macron.

Macron podkreślił, że większość demonstrantów nie kwestionuje wyjątkowo bliskich relacji ich kraju z Rosją. Francuski przywódca przypomniał, że 14 września rozmawiał z prezydentem Rosji Putinem, który tego samego dnia spotkał się w Soczi z Łukaszenką. "Powiedziałem Putinowi, że Rosja ma poważną rolę do odegrania i rola ta może być pozytywna, jeśli tylko nakłoni Łukaszenkę do uznania prawdy urn wyborczych i zwolnienia więźniów politycznych" - powiedział Emmanuel Macron. "To było przed dwoma tygodniami, a więc nie tak dawno" - dodał.

W przyszłym tygodniu Emmanuel Macron złoży swoją pierwszą wizytę na Litwie i Łotwie, dwóch państwach bałtyckich, które liczą na jego wsparcie w obliczu kryzysu politycznego na Białorusi i rosyjskiej presji.

Unia Europejska nie uznała wyboru Łukaszenki, a Litwa udzieliła schronienia liderce białoruskiej opozycji Swiatłanie Cichanouskiej.

Według władz w Paryżu "nie jest wykluczone" spotkanie Macrona w Wilnie z białoruską opozycją. Swiatłana Cichanouska powiedziała w czwartek dziennikowi "Le Figaro", że ma duże oczekiwania wobec prezydenta Macrona.

"Chcemy, aby prezydent Francji zaangażował się w przełamanie impasu na Białorusi i pełnił rolę mediatora. Emmanuel Macron musi mówić głośniej, dużo od niego oczekujemy" – podkreśliła Cichanouska.
Zmieniony ( 28.09.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.