Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 11 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów i wojny globalne 20+ arrow Macron, sługus Złego: Musimy przygotować się na Nowy Porządek Świata! Bardziej dynam. globalizację !
Friday 30 October 2020 05:15:52.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Macron, sługus Złego: Musimy przygotować się na Nowy Porządek Świata! Bardziej dynam. globalizację ! Drukuj Email
Wpisał: Emmanuel Macron na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ   
28.09.2020.

 

 

Macron, sługus Złego: Musimy przygotować się na Nowy Porządek Świata!

27.09.2020 https://wolnemedia.net/musimy-przygotowac-sie-na-nowy-porzadek-swiata/Emmanuel Macron na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ we wtorek 22 września 2020 roku stwierdził, że musimy przygotować się na Nowy Porządek Świata na nową i bardziej dynamiczną formę globalizacji.

„Kryzys, załamanie się naszych ram współpracy, słabości, o których wspomniałem, wymagają od nas odbudowania nowego porządku świata i zmuszenia Europy do przejęcia pełnej odpowiedzialności” – powiedział.

Prezydent Francji podkreślił również, że „w nadchodzących tygodniach i miesiącach trzeba będzie dokonać fundamentalnych wyborów. Pewnego dnia z pewnością znajdzie się lekarstwo na pandemię. Ale nie będzie cudownego lekarstwa na zniszczenie współczesnego porządku”.

Co to oznacza? Przygotowania do czegoś wielkiego i mającego zasięg globalny zostały sfinalizowane, teraz na jesień i w zimie może dojść do [chęci, próby… md] realizacji projektu, który prawdopodobnie uderzy w większość obywateli tej planety.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

Zobacz również

Emmanuel Macron zapowiada nadejście Bestii

Zmieniony ( 28.09.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.